Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

FAQ – najčastejšie otázky

  /  FAQ – najčastejšie otázky

UBYTOVANIE

Odkedy sa môžeme ubytovať a dokedy musím izbu opustiť?

Check-in na pobyt je od 15:00, check-out je do 10:00 hod.

Akým spôsobom môžem uhradiť pobyt?

Za pobyt môžete zaplatiť hotovosťou, platobnou kartou, a tiež platobnými poukážkami, darčekovým poukazom či rekreačnou platobnou kartou. Uhrádza sa 100 % z ceny pobytu pred príchodom. V prípade otázok ohľadom uhradenia pobytu, prosím kontaktujte rezervačné oddelenie: rezervacie@wellnesspatince.sk / +421 917 654 875

Akými rekreačnými platobnými kartami sa dá platiť v hoteli?

Akceptujeme platbu kartami Doxx, Edenred/Ticket service a Gusto.
Platbu rekreačnou platobnou kartou je nutné hlásiť vopred už pri rezervácii ubytovania.

Je potrebná platba za ubytovanie vopred?

Štandardne sa pri objednávke pobytu uhrádza 50 % z ceny pobytu. Pre bližšie informácie prosíme kontaktujte rezervačné oddelenie: rezervacie@wellnesspatince.sk alebo +421 917 654 875.

Môžem platiť platobnými poukážkami alebo stravnými lístkami?

Pobyt je možné uhradiť platobnými poukážkami a konzumáciu stravnými lístkami. Bližšie informácie vám poskytnú pracovníci recepcie na recepcia@wellnesspatince.sk a +421 918 886 715.

Ako mám postupovať, ak na objednaný pobyt nemôžem nastúpiť?

V prípade, že pobyt potrebujete presunúť alebo stornovať, kontaktujte rezervačné oddelenie na rezervacie@wellnesspatince.sk alebo na tel. čísle +421 917 654 875.

Aké sú storno podmienky?

Pri zrušení pobytu do 8 dní pred nástupom nie je potrebné platiť žiadne storno poplatky. Ak pobyt zrušíte 7 a menej dní pred nástupom, vašu zálohu presunieme na darčekový poukaz, ktorý môžete využiť v priebehu jedného roka. Pozrite si podrobnosti v našich obchodných podmienkach.

Môžem si pri objednávke určiť umiestnenie izby?

Hotelový personál urobí maximum, aby osobitým požiadavkám vyhovel. Nemôžeme však zaručiť splnenie všetkých požiadaviek, pretože to závisí od dostupnosti.  Poplatok za zafixovanie izby je 5 € / noc.

Aké doklady potrebujem predložiť pri nástupe na pobyt?

Pri ubytovaní je potrebné preukázať sa občianskym preukazom alebo pasom, u detí sa vyžaduje pas alebo kartička poistenca.

Aké sú časy raňajok, obedov a večerí?

Raňajky sa podávajú od 7:30 do 10:00, obedy od 12:00 do 15:00 a večere od 17:30 do 20:00 hod.

Kde je najbližší lekár alebo lekáreň?

Najbližší lekár – pohotovosť je v meste Komárno (15 km). Najbližšia lekáreň je v obci Marcelová (10 km). Základné lieky (proti teplote, od bolesti atď.) vám poskytnú aj na recepcii hotela.

Môžem sa v hoteli stravovať aj so špeciálnou diétou (bezlepková, vegetariánska, vegánska)?

Každý deň pripravujeme aj vegetariánske varianty stravovania. Neustále máme k dispozícii napr. bezlepkový chlebík alebo rastlinné náhrady mlieka. Ak máte špeciálnu výnimku, informujte o tom vopred rezervačné oddelenie, aby bol náš personál pripravený. Bez problémov vám vieme pripraviť jedlá ak trpíte rôznymi intoleranciami (lepok, laktóza, histamin a i.). Počas pobytu sa v reštaurácii informujte náš obsluhujúci personál.

Kde je najbližší bankomat?

Najbližší bankomat sa nachádza pri vstupe do rekreačnej oblasti Patince

Aké sú doplatky za detskú výbavu na izbu?

Postieľku, vaničku, nočník a schodík k umývadlu vám poskytneme zdarma na recepcii hotela.

Je možné zakúpiť kozmetické alebo iné doplnky pre dieťa na hoteli?

Na recepcii hotela môžete pre vaše dieťa zakúpiť hygienické potreby (kefku, zubnú pastu). Vo wellness shope je možné zakúpiť pre dieťa plienky na plávanie, vlhčené utierky, detskú kozmetiku – sprchový gél, šampón, v letnej sezóne mlieko, alebo olej na opaľovanie, gél proti uštipnutiu hmyzom. K dispozícii sú i rôzne hračky a plavecké potreby (koleso, rukávniky).

Máte v hoteli aj detský kútik so strážením detí?

V hoteli máme dva detské kútiky, prispôsobené rôznym vekovým skupinám. Sú k dispozícii celý týždeň aj počas tematických pobytov. Stráženie detí je nutné nahlásiť pár dní vopred pred príchodom.

Máte v hoteli miestnosť kde by som dieťa vedel/a nakŕmiť, alebo okúpať?

V našom hoteli na prvom poschodí nájdete tzv. mamičkovskú izbu (č. 101), dostupnú verejne počas celého roka, kde si dieťa môžete umyť vo vaničke, nakŕmiť ho, zaliať mu čaj, alebo mu zohriať jedlo (nájdete tam mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu). Pre dieťatko tu je nachystaná aj detská kozmetika (sprchový gél, olejček, vhlčené utierky).

WELLNESS CENTRUM A THERMAL PARK

Nachádza sa v bazénoch termálna voda?

V našich bazénoch využívame vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.

Aké bazény a sauny nájdem v hoteli ?

K dispozícii vám bude veľký relaxačný bazén s rôznymi atrakciami, detský bazén s toboganom, oddychový bazén a vírivka. Súčasťou Wellness centra je fínska, švédska, parná, bylinková a infrasauna, tiež tu nájdete oddychovú miestnosť a ľadový kúpeľ.

Akú teplotu má voda v bazénoch?

Teplota vody v relaxačnom bazéne je 28 – 30 °C, v detskom bazéne 32 – 34 °C , sedací bazén a vírivka majú 35 – 36 °C.

Môžem využiť wellness centrum a thermal park, aj ak nie som ubytovaný/á v hoteli?

Wellness centrum je otvorené aj pre neubytovaných návštevníkov. Na recepcii si môžete kúpiť individuálne alebo skupinové vstupy podľa cenníka. 

Môžem si v hoteli zakúpiť plavky alebo plávacie potreby pre deti?

Plavky a plávacie potreby si môžete kúpiť vo Wellness shope, ktorý sa nachádza priamo v hoteli.

Nachádza sa v hoteli bezbariérový prístup do wellness sveta?

Áno k bazénom a saunám sa dostanete cez wellness centrum, ktoré je bezbariérový.

Aké bazény sú otvorené počas letnej sezóny?

Počas letnej sezóny sa nachádza v areáli hotela malý detský bazénik, športový bazén s toboganom a lezeckou stenou, rekreačný detský bazén s atrakciami, bazén s 3 toboganmi, plavecký, oddychový a športový bazén.

VÝHLIADKOVÉ PLAVBY

Kedy a na akej trase sa konajú vyhliadkové plavby?

Vyhliadkové plavby sa konajú od otvorenia vodáckej sezóny (máj) do jej uzatvorenia (prelom októbra / novembra) vždy v sobotu o 14:00 hod. Počas letnej sezóny sa plavby konajú 3x týždenne (pondelok, streda, sobota). Loď ide z prístavu, ktorý je vzdialený približne 2 km od hotela, na trase Patince – Moča – Patince. Celá plavba trvá asi 1 hodinu.

Môžem si objednať súkromnú vyhliadkovú plavbu?

Na podmienkach pre súkromné využitie lode je možné dohodnúť sa na kongresy@wellnesspatince.sk alebo tel. čísle +421 918 809 046.