Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Užitočné informácie

Vážení hostia, pripravili sme pre vás najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu hotelovú recepciu alebo rezervačné oddelenie. Prajeme vám príjemný pobyt.

Naša hotelová recepcia je vám k dispozícii nepretržite 24 hodín. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať. Odovzdáme vám všetky dôležité informácie týkajúce sa vášho pobytu v našom hoteli.

 • CHECK IN v hoteli je od 15:00 hod.
 • CHECK OUT v hoteli je do 10:00 hod.
 • LATE CHECK OUT – v prípade záujmu o neskorší odchod z hotela, kontaktujte našu hotelovú recepciu kvôli dostupnosti. Cena služby je 20 €.
 • EARLY CHECK – IN – v prípade záujmu o skorší príchod do hotela, kontaktujte našu hotelovú recepciu kvôli dostupnosti. Cena služby je 20 €.
 • TRANSFER – v prípade záujmu o transfer z / do hotela, kontaktujte našu hotelovú recepciu vopred na emailovej adrese: recepcia@wellnesspatince.sk. Cena služby je 15 €.

V celom areáli hotela je vám k dispozícii bezplatné WI – FI pripojenie na internet.

Počas vášho pobytu je vám k dispozícii bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku.

Svojim chutiam výborne ulahodíte v štýlovej hotelovej reštaurácii s kapacitou pre 80 osôb. Vynikajúce kulinárske špeciality, regionálne i zahraničné jedlá, suroviny od domácich i regionálnych producentov a dodávateľov i ústretovosť a srdečnosť nášho personálu zaručí nezabudnuteľný gastro zážitok. Počas letných mesiacov si vaše jedlo alebo drink môžete vychutnať aj na letnej terase pri jazierku.

V cene pobytu sú zahrnuté raňajky a večera bez nápojov.

Dress code v reštaurácii – doporučujeme vám neformálne oblečenie. Vstup do hotelovej reštaurácie v plavkách, župane, krátkych nohaviciach alebo šľapkách nie je dovolený.

 • raňajky sú podávané v hotelovej reštaurácii vedľa hotelovej recepcii v čase od 7:30 – 10:00
 • večere sú podávané v čase od 17:30 – 20:00
 • obedy – formou A la carte menu sú k dispozícii počas otváracích hodín reštaurácie v čase od 12:00 – 15:00 hod.

Informujte nás prosím vopred o bezlepkovej, bezlaktózovej alebo inej špeciálnej forme stravovania.

Vybavenie, ktoré majú naši hostia k dispozícii – žehlička a žehliaca doska na zapožičanie predaj suvenírov, informačné turistické služby, požičovňa audiovizuálnej konferenčnej techniky (flipchart, dataprojektor, plazmová TV, podľa potreby…) kopírovanie, sekretárske služby, tlmočenie, asistentské služby

Pri vašej rezervácii nás informujte o potrebách pre vaše dieťatko. K dispozícii a bezplatne je na vyžiadanie detská postieľka, detské stoličky, detský stupienok, detské vaničky, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky, detský župan, detské menu v reštaurácii.
V našom Aqua shope pri hotelovej recepcii si môžete zakúpiť základné potreby pre dieťa – detské plienky, plienky do vody, rukávniky na plávanie alebo plávacie potreby. V reštaurácii máte v ponuke detské menu.

Každý piatok a sobotu je v hoteli zábavný program pre deti a dospelých, cvičenie v bazéne, súťaže, detské párty, diskotéky s maskotom. Počas vášho pobytu môžete využiť služby detského kútika vedľa hotelovej recepcie

V našom hoteli akceptujeme nasledovné typy platobných kariet: Master Card, VISA, VISA Electron, International Maestro, American Express. Hotel si vyhradzuje právo autorizovať platobné karty pri príchode.

V hoteli sa nachádzajú 2 izby pre imobilných hostí.

Náš hotel je aj Pet friendly. Pobyt s domácimi zvieratkami (psy a mačky) je u nás možný. Nie je však dovolené zdržiavať sa s nimi v priestoroch stravovania –  reštaurácie a bary, tiež v Thermal parku, Wellness centre, detských kútikoch a vo vonkajšom areáli hotela a Termálneho kúpaliska Patince. V prípade vášho záujmu vám radi bezplatne zapožičiame pelechy, misky na jedlo a vodu. Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia hotelového majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške. Poplatok za domáce zviera je 10 € / noc.

Wellness Hotel Patince je nefajčiarskym hotelom. Fajčenie je možné len na vonkajších terasách. Fajčenie je prísne zakázané na izbách a za porušenie bude účtovaná pokuta 50 € za vyčistenie.

V cene ubytovania máte neobmedzený vstup do Thermal parku a  Wellness centra.

 • Thermal park (bazénový svet) s termálnou vodou: veľký relaxačný bazén, oddychový bazén, vírivka, detský bazén s toboganom
 • Wellness centrum (saunový svet) fínska, švédska, bylinková, parná sauna, infrasauna, vírivka, ochladzovací bazén, oddychová miestnosť
 • Fitness centrum

Otváracie hodiny

Reštaurácia

07:30 - 20:00

Lobby bar

09:00 - 20:00

Bowling bar (Streda - Nedeľa)

17:00 - 00:00

Panorama Restaurant (Štvrtok - Nedeľa)

12:00 - 17:00

Otváracie hodiny

Thermal park (bazénový svet)

Pondelok - Piatok 10:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa 09:00 - 20:00

Wellness centrum (saunový svet)

Nedeľa - Štvrtok 16:00 - 20:00
Piatok - Sobota 14:00 - 20:00

Masážne centrum

Pondelok - Nedeľa 12:00 - 21:00

Thajské masážne centrum

Pondelok-Nedeľa 11:00 - 13:00 a 14:00 - 20:00