Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Detské atrakcie

SLUŽBY A ATRAKCIE PRE DETI

BABY FRIENDLY HOTEL

Náš hotel je známy tým, že má doslova deti rád. V roku 2020 získal Hotel Patince od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérií na najvyššiu úroveň 5*. Svoje pohodlie u nás nájdete v dvoj až štvorlôžkových apartmánoch. Ak to budete potrebovať, nie je problém pre deti zabezpečiť prístelku alebo detskú postieľku. Na svoje si prídu aj väčšie rodinky. Pre ne máme k dispozícii mezonetovú izbu Family. Pohybovať sa po hoteli môžete aj s kočíkom. Popýšiť sa totiž vie bezbariérovosťou. Pripraviť pre dieťa mliečko alebo čaj, nie je u nás žiadny problém. Priamo na izbu vám radi zapožičiame rýchlovarnú kanvicu. V reštaurácii i v bufetoch nájdete detské stoličky, prebaľovacie pulty zase na toaletách. Reštaurácia je priestranná, dá sa v nej pohodlne pohybovať sa s kočíkom. Pripravenú máme aj miestnosť pre mamičky, kde si v pohodlí môžete ohriať jedlo pre bábätko a dokonca ho i v pokoji okúpať. Nájdete ho na prvom poschodí hotela. A veľký bonus pre všetkých rodičov, ktorí si chcú na chvíľku vydýchnuť. Zabezpečiť vám vieme aj stráženie detí.
Aj personál nášho hotela má jednoducho deti rád. Na požiadanie vám v kuchyni ohreje stravu pre najmenších v originálnom balení. Deti určite ocenia vonkajšiu terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa hotelového jazierka.

DETSKÉ KÚTIKY

Kútiky pre malých i veľkých. Ak hľadáte pobyt, počas ktorého si na svoje prídu aj vaše ratolesti. Ste na správnom mieste. V hoteli svoju energiu môžu vybiť v dvoch detských kútikoch. Vrhnú sa do bazéna s guličkami, zahrajú sa s plyšovými hračkami. Svoju umeleckú dušu potešia vymaľovaním si Flippyho. Vy si zatiaľ môžete v pohodičke vychutnať kávu alebo drink v našom lobby bare. Prvý detský kútik je totiž umiestnený hneď vedľa neho. Ak je vaše dieťa už väčšie a spomínané veci ho nefascinujú, nevadí. Aj pre nich niečo máme. Poriadne si zašportovať, zmerať si sily v stolnom futbale a do sýta sa vyskákať na trampolínach môžu v druhom detskom kútiku pri kongresových sálach.

ANIMAČNÉ PROGRAMY

Vy sa o nič nestarajte, my ich zabavíme. Počas tematických pobytov, víkendov i prázdnin sa o skvelú výplň času postaráme my. A to vďaka animačným programom. Ich športového ducha preveríme súťažami, nakreslíme si niečo pekné na tvár, vyskúšame si zapletanie vrkočov a nazbierame veľa krásnych spomienok pri mnohých iných aktivitách. Vyskúšať si môžu dokonca aj kŕmenie sumcov. Počas letných prázdnin sú animačné programy pripravené každý deň. Mimosezónne od piatka do nedele a samozrejme tiež počas sviatkov a školských prázdnin.

DETSKÉ BAZÉNY A SAUNOVANIE S DEŤMI

To najlepšie u nás ponúka krásny Thermal park. Nájdete ho v areáli Family Wellness Hotela Patince. Radosť zo špliechajúcej vody a kopec zábavy si deti užijú vo vnútorných i vonkajších bazénoch. Nie je ale určený len pre deti, práve naopak. Na svoje si tu príde celá rodina a bonusom spoločne stráveného času sú benefity termálnej vody z prameňa Héviz. Ten priaznivo pôsobí najmä na pohybové ústrojenstvo. Čo v praxi znamená, že sa liečite a ani neviete ako. Vo vnútri nájdete detský bazén s termálnou vodou do 34 stupňov a hĺbkou 70 centimetrov. Deti prekvapí aj tobogán, ktorý je určený aj pre tých najmenších. Deti ocenia aj veľký relaxačný bazén s divokou riekou, jaskyňou, tryskami a chrličmi. Bazén pre batoľatká nájdete v exteriéri. Teplota termálnej vody v ňom je „iba“ 30 stupňov. Hĺbku má 40 centimetrov. Kým sa deti vybláznia na šmýkľavke a pod fontánkou, vy ich môžete sledovať z pohodlných lehátok rozmiestnených okolo bazéna. Väčšie deti zaujme veľký exteriérový bazén s tobogánom a lezeckou stenou.
U nás si žiadne starosti robiť nemusíte. Máme pre vás nachystané všetko na to, aby ste si pobyt s deťmi vo vode čo najviac užili. Priamo v hoteli si môžete zakúpiť špeciálne plienky na kúpanie pre dojčatá a batoľatá a hračky do vody. Prebaľovací pult priamo v šatni je samozrejmosťou.
Majú vaše deti radi sauny? Výborne. U nás v saunovom svete sa v čase do 17.00 hod. môžu vysaunovať do sýtosti. V saunovom svete sa nachádza 5 druhov sáun, a to fínska, švédska, bylinková, parná a infrasauna.

MASKOT FLIPPY

Kto by sa už nechcel kamarátiť s delfínom? Flippy je maskot nášho hotela. Vyzerá ako delfín, no plutvu deťom veľmi rád podáva práve na suchu. Flippy nevynechá ani jeden z animačných programov. A keďže je poriadny gurmán, stretnúť ho môžete aj na raňajkách či večeriach. Len pozor, aby vám jedlo z taniera neutieklo skôr ako otvoríte ústa. Flippy je dobrý kamarát a rád príde deti navštíviť aj do detských kútikov. Nakoľko má pocit, že pre fotoaparáty a kamery je ako zrodený, veľmi rád si s nimi urobí fotku. Flippy vie oceniť aj šikovnosť detí. A to pri súťažiach. Nielen slovne. Keďže jeho srdce je väčšie ako oceán, rád šikovníkov poteší darčekmi.

V hoteli vám radi zapožičiame detské a dospelé bicykle alebo Nordic walking.

Detské animačné programy s profesionálnymi skúsenými animátormi. Zábavný program najmä pre deti počas dňa a vo večerných hodinách aj pre dospelých.

Počas celého roka si zakúpite na recepcii hotela doplnkové služby.

Kids friendly hotel ponúka bezplatný pobyt pre deti do 6 rokov, priestranné rodinné izby, detské kútiky, vybavenie pre deti a detské menu v reštaurácii.