Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Vyhliadkové plavby

  /  Vyhliadkové plavby

Vitajte v Marina Patince

Mať vietor vo vlasoch a spoločne si užiť krásne chvíle na vode. S ubytovaním u nás dostanete možnosť prežiť aj nezvyčajný zážitok. Vyhliadkové plavby po Dunaji, kotvenie lodí a člnov, firemné i školské fakultatívne výlety. To všetko ponúka Marina Patince.

Loď vyráža z prístavu Patince. Jej názov je WELLNESS 1 a do svojej prvej prevádzky bola uvedená v roku 1956 v lodenici Vác v Maďarsku. Plaví sa najmä na trase Patince – Moča a späť. Maximálna kapacita je 75 pasažierov. Celá plavba trvá asi jednu hodinu. Loď svoju úlohu spĺňa výborne a teší sa veľkej obľube hotelových hostí, ale aj návštevníkov prístavu.

Marina Patince zároveň ponúka ideálne podmienky na stanovanie a kempovanie v areáli prístavu so sprchami, sociálnym zariadením a detským ihriskom.

Od 1.7.2023 prebiehajú v našom prístave Marina pravidelné plavby každý pondelok, stredu a sobotu o 14:00.

Nutné je prihlásiť sa vopred na recepcii hotela, kde dostanete lodné lístky, ktorými je nutné sa preukázať.

Cena lístka: dospelá osoba 10€ / dieťa od 6 do 12 (11,99) rokov 5€ / dieťa do 6 rokov zdarma v sprievode dospelej osoby.

PRAVIDELNÉ PLAVBY

Počas plavby loďou po Dunaji môžete pohodlne spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. Pravidelné plavby sa organizujú od 28.04.2023 do júna každú sobotu o 14.00 hod., ostatné dni na základe dohody alebo objednávky. Nutné je prihlásiť sa vopred na recepcii hotela, kde dostanete aj lodné lístky, ktoré je potrebné odovzdať pri nástupe na loď. V júli a auguste sa pravidelné plavby konajú v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hod.

PRÍSTAV PATINCE

Prístav Patince je obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov. Nachádza sa na riečnom kilometri 1752. Prístav bol vybudovaný v roku 2007. Okrem zážitkovej plavby loďou tu nájdete aj jachtársky prístav pre 25-30 jácht s možnosťou ich spúšťania a vyťahovania. Ak si myslíte, že úlohou prístavu je hlavne kotvenie lodí, ste na veľkom omyle. Príjemné prostredie je dozaista ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych outdoorových podujatí a teambuildingových aktivít, ktoré dokážu vytvoriť nerozlučné priateľstvá. Pre milovníkov adrenalínu je na tomto úseku Dunaja povolené aj vodné skútrovanie spolu s vodným lyžovaním.