Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Vyhliadkové plavby

  /  Vyhliadkové plavby

Vitajte v Marina Patince

Mať vietor vo vlasoch a spoločne si užiť krásne chvíle na vode. S ubytovaním u nás dostanete možnosť prežiť aj nezvyčajný zážitok. Vyhliadkové plavby po Dunaji, kotvenie lodí a člnov, firemné i školské fakultatívne výlety. To všetko ponúka Marina Patince.

Loď vyráža z prístavu Patince. Jej názov je WELLNESS 1 a do svojej prvej prevádzky bola uvedená v roku 1956 v lodenici Vác v Maďarsku. Plaví sa najmä na trase Patince – Moča a späť. Maximálna kapacita je 75 pasažierov. Celá plavba trvá asi jednu hodinu. Loď svoju úlohu spĺňa výborne a teší sa veľkej obľube hotelových hostí, ale aj návštevníkov prístavu.

Marina Patince zároveň ponúka ideálne podmienky na stanovanie a kempovanie v areáli prístavu so sprchami, sociálnym zariadením a detským ihriskom.

Od 1.5.2024 prebiehajú v našom prístave Marina pravidelné plavby každú sobotu až do konca júna o 14:00.

Od 1.7.2024 prebiehajú v našom prístave Marina pravidelné plavby každý pondelok, stredu a sobotu o 14:00.

Nutné je prihlásiť sa vopred na recepcii hotela, kde dostanete lodné lístky, ktorými je nutné sa preukázať.

Cena lístka: dospelá osoba od 15 rokov 12€ / dieťa od 6 do 15 rokov (14,99)  6€ / dieťa do 6 rokov (5,99) 1€.

PRAVIDELNÉ PLAVBY

Počas plavby loďou po Dunaji môžete pohodlne spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. Pravidelné plavby sa organizujú od 1.5.2024 do konca júna každú sobotu o 14.00 hod., ostatné dni na základe dohody alebo objednávky. Nutné je prihlásiť sa vopred na recepcii hotela, kde dostanete aj lodné lístky, ktoré je potrebné odovzdať pri nástupe na loď. V júli a auguste sa pravidelné plavby konajú v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hod.

PRÍSTAV PATINCE

Prístav Patince je obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov. Nachádza sa na riečnom kilometri 1752. Prístav bol vybudovaný v roku 2007. Okrem zážitkovej plavby loďou tu nájdete aj jachtársky prístav pre 25-30 jácht s možnosťou ich spúšťania a vyťahovania. Ak si myslíte, že úlohou prístavu je hlavne kotvenie lodí, ste na veľkom omyle. Príjemné prostredie je dozaista ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych outdoorových podujatí a teambuildingových aktivít, ktoré dokážu vytvoriť nerozlučné priateľstvá. Pre milovníkov adrenalínu je na tomto úseku Dunaja povolené aj vodné skútrovanie spolu s vodným lyžovaním.