Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Thermal park a Letné kúpalisko

VNÚTORNÉ BAZÉNY 

Tú pravú pohodu spojenú s regeneráciou nájdete v štyroch vnútorných bazénoch v Thermal Parku. Naplnené sú vodou z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.

 

VEĽKÝ RELAXAČNÝ BAZÉN

V Thermal Parku nájdete aj najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody max. 30°C. V bazéne sa nachádza aj množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.

ODDYCHOVÝ BAZĚN

Ideálne miesto na oddych. Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.

VÍRIVKA

Ak chcete vo svojom tele aktivovať samoozdravné sily organizmu, nezabudnite navštíviť desaťmiestnu vírivku. Voda v nej dosahuje teplotu 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a uvoľnenie.

DETSKÝ VNÚTORNÝ BAZÉN

Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom s príjemne teplou vodou - 34°C a hĺbkou len do 70 cm.

RÍMSKY BAHENNÝ KÚPEĽ

Špeciálny relaxačný kúpeľ nájdete priamo pri termálnom jazierku. Môžete si v ňom príjemne posedieť a nechať pôsobiť termálnu vodu na kĺby a svaly, na ktoré má blahodarné účinky.

VONKAJŠIE BAZÉNY 

Vonkajšie bazény  sú otvorené denne počas letnej sezóny v mesiacoch júl a august.

 

DETSKÝ VONKAJŠÍ BAZÉN

Deti si svoje zábavky môžu užiť aj vo vonkajšom bazéne so šmykľavkou a fontánou. Hĺbka vody je iba 40 cm a jej teplota je 30°C.

VONKAJŠÍ LETNÝ BAZÉN

Vonkajší letný bazén je špecifický tým, že sa v ňom nachádza nielen tobogan, ale aj lezecká stena. Rozloha bazéna je viac než než 600 m2.

TOBOGANOVÝ SVET

Počas leta o zábavu v Patinciach nie je núdza. Užiť si môžete jedinečnú atrakciu v širokom ďalekom okolí! Toboganový svet o celkovej dĺžke 150 m poteší nejedného milovníka adrenalínu. V tobogánovom svete nájdete najdlhšiu Anacondu, najprudkejší Kamikaze a najširšiu Family-superšmykľavka.

REKREAČNÝ DETSKÝ BAZÉN

Slúži pre neplavcov, no zabezpečí zábavu aj pre väčšie deti. Rekreačný detský bazén má teplotu vody od 27 - 28 °C a rozmery 18m x 17m. Hĺbka vody je od 60 cm do 100cm.

ŠPORTOVÝ BAZÉN

U nás si na svoje prídete aj vtedy, ak si chcete poriadne zaplávať. Športový bazén má rozmery 44 x 20 m a hĺbku vody od 115 - 180 cm. Slúži nielen pre plavcov, ale poskytuje aj možnosť usporiadania vodného póla, plaveckých pretekov a iných vodno-športových činností.

PLAVECKÝ BAZÉN

Ak ste iba rekreačným plavcom, práve v tomto bazéne si prídete na svoje. Je menej náročný na dĺžku trate. Hĺbka vody je 150 - 160 cm. Rozmery: 18 m x 12 m.

MALÝ DETSKÝ BAZÉN

Pre najmenších aj s rodičmi je pripravený malý detský bazén s teplotou termálnej vody 27 - 30 °C a rozmermi 20 x 10 m. Hĺbka vody sa pohybuje od 20 do 40 cm.

SEDACÍ BAZÉN

Poriadnu dávku energie načerpáte oddychom v sedacom bazéne. Teplota termálnej vody od 27 - 29 °C ponúka zážitok aj v zamračenom počasí. Rozmery bazéna sú 18m x 16m a hĺbka vody 95 cm.

Pozrite si otváracie hodiny a prevádzkové oznamy.

Darčekové vouchery a vstupenky pre externých hostí s výhodnejšími cenami na našom eshope.

Cenník vstupov do Thermal parku.

E-mail : recepcia@wellnesspatince.sk, Tel.č.: +421 918 886 715