Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Vernostný program Patince Aqua Card

Vernostný program

Patince Aqua Card

Pripravili sme pre vás nový vernostný program Patince Aqua Card s ktorým získate okamžité zľavy za využívanie našich služieb. Nakupujte za klubové ceny, využite exkluzívne akcie a zľavy a nechajte sa prekvapiť atraktívnymi ponukami. Výhodný Vernostný program so zľavami na konzumácie 10 – 20%. Zľava na ubytovanie sa uplatňuje až na nasledujúcu rezerváciu po zakúpení čipovej karty. Zľavu spätne nie je možné uplatniť. Exkluzívne ponuky, výhodné hotelové akcie, vstupy do Thermal parku a Wellness centra a zľavy v gastro prevádzkach. Klubovú kartu si môžete vybaviť za jednorazový poplatok 5€.
Ako získate členstvo?
Registrujte sa v klube Patince Aqua Card osobne na recepcii hotela alebo na pokladniach, vyplňte prihlasovací formulár a po zaplatení registračného poplatku 5€ dostanete na počkanie vlastnú elektronickú klubovú kartu a môžete začať využívať vernostný program.
Výhody, využívanie a platnosť klubovej karty?
S klubovu kartou Patince Aqua Card získate okamžitú zľavu vo výške 10% až 20% a môžete využívať akciové ponuky, zakúpiť si výhodné hotelové pobyty, získať výhodné promo kódy na nákup cez online obchod a ďalšie exkluzívne ponuky.
Klubová karta je neprenosná okrem priamych rodinných príslušníkov. Zľavu z klubovej karty môže využiť držiteľ karty a jeho manžel, manželka alebo deti do 18 rokov. Klubová karta má neobmedzenú platnosť. Platnosť klubovej karty skončí len ukončením prevádzkovania klubového programu.
Zľavy s klubovou kartou?
Staňte sa členom vernostného programu a ušetrite až 20% pre seba, svoju rodinu. Získajte zľavy do Thermal parku, na wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach.
ZĽAVY V PREVÁDZKE WELLNESS HOTEL PATINCE
prevádzkovanej Spoločnosťou:
• THERMAL PARK A WELLNESS CENTRUM - výhodnejšie ceny vybraných služieb (vstupy z pultového cenníka služieb celodenný, 3 hodinový) aj z kategórie dieťa, študent, dôchodca, osoba ZŤP
• UBYTOVANIE - zľava 15% Wellness Hotel Patince (z pultových cien ubytovania - neplatí na Ubytovanie s polpenziou bez možnosti vrátenia peňazí) (neplatí pri online rezervácii cez rezervačný systém)
• GASTRO - zľava 10% - jedlá a nápoje z aktuálneho jedálneho a nápojového lístka s výnimkou tabakových výrobkov, denného menu
• DOPLNKOVÉ SLUŽBY - zľava 10% Wellness Hotel Patince - klasické masáže a procedúry, kozmetické služby a procedúry: