Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Kozmetika – tvárové a telové ošetrenia

Každý z nás chce vyzerať čo najlepšie. Tak, ako sú masáže prospešné pre naše telo, tvárové i telové ošetrenia pomáhajú našej pleti vyzerať mladšie. Odstránia nedostatky a zbavia pleť škodlivín, ktoré sa vytvárajú vplyvom okolia. U nás sa špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri postarajú o vašu pohodu a krásu. Ponúkame vám široký výber kozmetických prípravkov francúzskej značky Bernard Cassiére bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela.

TVÁROVÉ OŠETRENIE

Úprava obočia

Úprava obočia dodáva tvári ten správny výraz. Preto je veľmi dôležité si správne vybrať tvar obočia. Zverte sa do rúk našich šikovných kozmetičiek, ktoré Vám poradia so správnym výberom a starostlivosťou pri tvarovaní a farbení obočia.

Hĺbkové čistenie pleti

Doprajte si šetrnú starostlivosť o vašu pleť v podobe peelingu, hĺbkového čistenia a pleťovej masky. Pravidelné čistenie pleti vám zaručí zdravý vzhľad a krásnu pokožku.

Relaxačná masáž tváre a dekoltu

Relaxačná masáž tváre vám uvoľní myslel, zároveň vyčistí, vyživí, rozjasní a posilní vašu pleť. Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre napojené do kože, a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Pleť vekom ochabuje. Hlavne okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.

Antimigrenózna masáž

Antimigrenózna masáž je relaxačná masáž tváre pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body. Masáž je vhodná ako prevencia proti migréne, odstraňuje bolesti a únavu. Pomáha k uvoľneniu celého nervového systému, k vyladeniu oboch hemisfér, odstraňuje energetické bloky.

TELOVÉ OŠETRENIE

Zábal s bahnom z Mŕtveho mora

Bahno z Mŕtveho mora sa vytvára tisíc rokov a obsahuje široké spektrum minerálov. Zábal z bahna z Mŕtveho mora sa aplikuje na oblasť chrbta a ramien alebo na celé telo. Pôsobí upokojujúco, obnovuje metabolizmus a regeneruje pokožku. Napomáha hĺbkovému čisteniu pokožky, osviežuje a dodáva životnú energiu.

Bernard Cassiére - Anticelulitídne ošetrenie s ananásom

Pedstavujeme Vám novinku od značky Bernard Cassiére - profesionálne ošetrenie zamerané na zlepšenie vzhľadu Vašej siluety. Pravidelné ošetrenie Vám pomôže k spevneniu problémových partií. Ananás je vhodným produktom pre svoj anticelulitídny účinok, pričom ananásový extrakt použitý v tejto produktovej línii je organický.

Bernard Cassiére - Amerindian - tajomstvo indiánskej krásy

Nechajte sa vtiahnuť do srdca tajomného Amazonského pralesa. Ovocné a lahodné tóny, hydratačné a vyživujúce textúry Vám prinesú prežitie absolútnej pohody a príjemný zážitok. Procedúra obsahuje telovú masáž a hydratáciu pomocou telového oleja, telového pílingu a hydratačného telového mlieka Divoké mango & Cupuacu maslo.

Diagnostika organizmu

To najlepšie, o čoho môže človek investovať, je diagnostika organizmu. Získajte prehľad o zložení svojho tela a zdravotných rizikách. Výhody merania: mimoriadne presné výsledky, ľahké a bezbolestné použitie prístroja, v priebehu cca 20 minút zistíte aktuálnu skladbu svojho tela a odhad potenciálnych rizík.

Masáž aromaterapeutickou sviečkou

Prebuďte svoje zmysly s týmito zaujímavými ovocnými a exotickými vôňami: papraď / tahitský kvet. Hrejivou masážou teplým olejom z masážnej sviečky uvoľnı́me svalové napätie a doprajeme Vám neodolateľný, rozmaznávajúci zážitok. Vaša pleť bude po tejto procedúre hodvábna a úžasná na dotyk.

PROCEDÚRY BERNARD CASSIÉRE

Ponúkame vám široký výber kozmetických prípravkov francúzskej značky Bernard Cassiére bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela. Bernard Cassière ponúka jedinečné a komplexné služby. Naše kozmetičky sú špeciálne vyškolené pre profesionálny prístup a dokonalú starostlivosť o pleť, odporučia Vám ako postupovať pri starostlivosti o pleť v našom Beauty centre a tiež Vám dajú rôzne rady ohľadne starostlivosti v domácom prostredí.

Základné ošetrenie prispôsobené k typu pleti

Suchá, mastná, dehydratovaná pleť ? Dajte jej zbohom a zverte sa do rúk našich profesionálov. Základné ošetrenie podľa typu pleti prispôsobia naše kozmetičky konkrétnemu stavu Vašej pleti v danom okamihu, ktorý vedia zlepšiť tým, že nakombinujú vhodné prípravky.

Ošetrenie očného okolia s nevädzou

Pokožka okolo očí je štyrikrát tenšia než na zvyšku tváre. Navyše, v tejto partii tváre majú suchú pleť aj tí, ktorých inak trápi zvýšená tvorba mazu. Doprajte si preto kvalitné ošetrenie účinnou kozmetikou na očné okolie, ktoré mu dodá potrebnú starostlivosť, zmierni tmavé kruhy pod očami, opuchy, jemné vrásky, zharmonizuje farebný tón a vašim očiam zabezpečí zregenerovaný a príťažlivý pohľad.

Omladzujúce ošetrenie Spirulina

Mladá pleť je aj pleť vypnutá, hladká a šťavnatá. Vekom však tieto základné a žiaduce vlastnosti každá pleť stráca, čo je prirodzený a žiaľ aj neodvrátiteľný proces. Neprispievajú ani každodenné vonkajšie vplyvy, napríklad znečistené ovzdušie, stres či nevhodná životospráva. Omladzujúca starostlivosť so Spirulinou z dielne francúzskej značky Bernard Cassière, by mala v tomto všetkom pomôcť. Vo všetkých jej produktoch okrem spiruliny nájdete aj ďalšie zaujímavé a veľmi výživné ingrediencie, napríklad jojobový olej, bambucké maslo či výťažok z hnedej riasy.

Zosvetľujúca a rozžiarujúca starostlivosť s Yuzu

Mdlá pleť a tmavé škvrny sa môžu objavovať vplyvom veku našej pleti, ale nemusia byť vôbec spojené s jej starnutím. Vystavovanie našej pleti slnečnému žiareniu, niektoré okamihy života, používanie produktov senzibilizujúcich svetlo, alebo znečistenie môže viesť najmä k matnej pokožke alebo k výskytu tmavých škvŕn na tvári, krku, dekolte a rukách. Yuzu je citrusové ovocie pochádzajúce z Východnej Ázie, ktoré pomáha k zlepšeniu bunkovej obnovy pleti s čím súvisí viditeľné zníženie nezrovnalosti na pleti.

Výživno - hydratačné ošetrenie Royal Beauty

Hydratovať našu pokožku je potrebné za každého počasia a v každom ročnom období. Základom je, samozrejme, vnútorná hydratácia, ktorá sa dokáže prejaviť aj navonok. Práve vtedy, keď je naša pokožka hydratovaná zvnútra, tak je žiarivá aj zvonku. Starajte sa o svoju pleť ako egyptské kráľovné. Aké bolo ich tajomstvo krásy? Popravde, tých tajomstiev mali viac.

Pozrite si otváracie hodiny a prevádzkové oznamy.

Darčekové vouchery a vstupenky pre externých hostí s výhodnejšími cenami na našom eshope.

Cenník doplnkových služieb.

E-mail : recepcia@wellnesspatince.sk, Tel.č.: +421 918 886 715