Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Kozmetika – tvárové a telové ošetrenia

Každý z nás chce vyzerať čo najlepšie. Tak, ako sú masáže prospešné pre naše telo, tvárové i telové ošetrenia pomáhajú našej pleti vyzerať mladšie. Odstránia nedostatky a zbavia pleť škodlivín, ktoré sa vytvárajú vplyvom okolia. U nás sa špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri postarajú o vašu pohodu a krásu. Ponúkame vám široký výber kozmetických prípravkov značky MARY COHR bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela.

TVÁROVÉ OŠETRENIE

Ošetrenie podľa typu pleti

Zverte sa do rúk našich odborníčok a doprajte si 50 minútový relax v podobe tvárového peelingu, masáže a pleťovej masky. Vaša pleť bude pôsobiť zdravo a oddýchnuto.

Hĺbkové čistenie pleti

Doprajte si šetrnú starostlivosť o vašu pleť v podobe peelingu, hĺbkového čistenia a pleťovej masky. Pravidelné čistenie pleti vám zaručí zdravý vzhľad a krásnu pokožku.

Pleťová maska podľa typu pleti

Základom pre získanie krásnej a zdravej pokožky je jej denno-denná starostlivosť. Doprajte svojej pokožke potrebnú starostlivosť v podobe pleťovej masky, ktorá je určená pre presný typ vašej pleti.

Detoxikačná pleťová maska

Detoxikačná maska zbaví vašu pleť škodlivín – pomáha vylučovať odumreté bunky, zároveň účinne regeneruje pokožku, reguluje jej pH, čistí, vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Je vhodná pre všetky druhy pletí.

Relaxačná masáž tváre a dekoltu

Relaxačná masáž tváre vám uvoľní myslel, zároveň vyčistí, vyživí, rozjasní a posilní vašu pleť. Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre napojené do kože, a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Pleť vekom ochabuje. Hlavne okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.

Antimigrenózna masáž tváre

Antimigrenózna masáž je relaxačná masáž tváre pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body. Masáž je vhodná ako prevencia proti migréne, odstraňuje bolesti a únavu. Pomáha k uvoľneniu celého nervového systému, k vyladeniu oboch hemisfér, odstraňuje energetické bloky.

TELOVÉ OŠETRENIE

Zábal s bahnom z Mŕtveho mora

Bahno z Mŕtveho mora sa vytvára tisíc rokov a obsahuje široké spektrum minerálov. Zábal z bahna z Mŕtveho mora sa aplikuje na oblasť chrbta a ramien alebo na celé telo. Pôsobí upokojujúco, obnovuje metabolizmus a regeneruje pokožku. Napomáha hĺbkovému čisteniu pokožky, osviežuje a dodáva životnú energiu.

Rašelinový termický zábal

Rašelina patrí medzi najpoužívanejší prírodný zdroj blahodárneho tepla pre kúpeľné procedúry, wellness a fyzioterapiu. Rašelinový zábal je zdrojom príjemného tepla. Pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov a reume. Dokáže výborne uvoľniť napäté svalstvo a zlepšiť prekrvenie.

Aromatické ošetrenie tela (peeling + masáž)

Peeling vašu pokožku prečistí, zbaví ju toxínov a krásne rozjasní. Relaxačná masáž masážnou sviečkou vašu pokožku dokonale prevonia a dopraje vášmu telu uvoľnenie a relaxáciu.

Diagnostika organizmu

To najlepšie, o čoho môže človek investovať, je diagnostika organizmu. Získajte prehľad o zložení svojho tela a zdravotných rizikách. Výhody merania: mimoriadne presné výsledky, ľahké a bezbolestné použitie prístroja, v priebehu cca 20 minút zistíte aktuálnu skladbu svojho tela a odhad potenciálnych rizík.

PROCEDÚRY MARY COHR

Špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri sa postarajú o vašu pohodu a krásu. Ponúkame vám široký výber kozmetických prípravkov značky MARY COHR bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela.

CATIOVITAL

Ošetrenie Hydratácia, Výživa, Pigmentové škvrny, Zmatnenie alebo Lifting

 • CatioVital – Hydratácia
  Kompletné personalizované ošetrenie s patentovaným prístrojom na dehydrovanú pleť.
 • CatioVital – Výživa
  Kompletné personalizované ošetrenie s patentovaným prístrojom na suchú a citlivú pleť.
 • CatioVital – Pigmentové škvrny
  Kompletné personalizované ošetrenie s patentovaným prístrojom na zjednotenie tónu pleti.
 • CatioVital – Zmatnenie
  Kompletné personalizované ošetrenie s patentovaným prístrojom na mastnú a zmiešanú pleť.
 • CatioVital – Lifting
  Kompletné personalizované ošetrenie s patentovaným prístrojom pre zrelú pleť.
CatioVital Dvojitá mladosť

Luxusné kompletné ošetrenie na vyhladenie a omladenie pleti s patentovaným prístrojom a s použitím kyseliny hyalurónovej vhodné hlavne pre zrelú pleť.

Catiovital Eye Repair

Ošetrenie očného okolia eliminujúce prejavy starnutia a zamerané na vrásky okolo očí, opuchy a kruhy pod očami.

Relaxačné telové ošetrenie

Relaxačné ošetrenie s telovým zábalom z bambuckého masla a lotusového extraktu.

Pozrite si otváracie hodiny a prevádzkové oznamy.

Darčekové vouchery a vstupenky pre externých hostí s výhodnejšími cenami na našom eshope.

Cenník doplnkových služieb.

E-mail : recepcia@wellnesspatince.sk, Tel.č.: +421 918 886 715