Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Aktivity v hoteli

VNÚTORNÉ AKTIVITY V HOTELI

V našom hoteli si svoje záľuby nájde každý a počas pobytu sa určite nebudete nudiť. Interiérové doplnkové aktivity pre všetky vekové kategórie vám ponúkame počas celého roka. V každom počasí si môžete dopriať chvíle zábavy ale aj športových a adrenalínových zážitkov.

ANIMAČNÉ PROGRAMY

Aby vaše ratolesti počas pobytu nepoznali slovo nuda, pripravili sme pre nich aj animačné programy. Vytancovať sa môžu na minidiskotéke, svoju šikovnosť, tvorivosť a umeleckého ducha prejavia počas kreatívnych dielní. V rámci animačných programov pripravujeme aj balónovú šou, aquagym priamo v bazénoch. Samozrejmosťou sú rozličné súťaže a večerné kvízy.

DETSKÉ KÚTIKY

Pre malých i väčších. Bazénik s guličkami, plyšové hračky, či stolný futbal. Náš hotel ponúka dva plne vybavené detské kútiky. Ten pre menšie deti nájdete pri Lobby bare. Druhý detský kútik sa nachádza pri kongresových sálach v KS Východ. Tento je určený väčším deťom, ktoré si chcú zašportovať, zasúťažiť v stolnom futbale alebo si zaskákať na trampolínach.

AQUAGYM

Aqua gym je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie. Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu v našich bazénoch

Bowling, biliard, šípky a stolný futbal

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

FITNESS CENTRUM

Chcete si počas pobytu dať poriadne do tela? Aj s tým vám pomôžeme. Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitness centra neobmedzený prístup zdarma.

POWER JOGA

Uvoľniť sa a poriadne si zacvičiť môžete aj vďaka našej Powerjoge. Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť tela, posilníte si váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie. Powerjoga si vo svete získava stále viac a viac priaznivcov preto neváhajte a poďte to vyskúšať. Cvičenie je len na objednávku.

VONKAJŠIE AKTIVITY V HOTELI

Areál Wellness Hotela Patince je bohatý na zážitky a zábavu. U nás si svoje obľúbené aktivity v každom počasí nájdu nielen deti, ale aj dospelí a seniori.

Cykloturistika

V okolí nášho hotela nuda nehrozí. Na svoje si prídu milovníci cyklistiky. Svoje dve kolesá môžete prevetrať na Dunajskej cyklotrase, ktorá je tranzitnou regionálnou trasou. Vedie popri rieke Dunaj a je súčasťou diaľkovej cyklomagistrály siete EuroVelo 6. Časť pozdĺž Dunaja je známa tiež ako Dunajská cyklistická cesta. Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí.<br /> Bonus navyše je, že svoj bicykel nemusíte ťahať so sebou. Od apríla až do októbra si ho môžete pohodlne zapožičať v hoteli.

Nordic Walking

Severská chôdza alebo Nordic walking v posledných rokoch zažíva veľký boom. Pre hostí, ktorí chcú svoj deň tráviť aktívne v paličkami v ruke a spoznávaním okolia máme celoročne pripravené paličky na zapožičanie pre hostí, ktorí by chceli stráviť deň športovými aktivitami, alebo spoznávaním okolia zapožičiavame taktiež nordic walking palice.

Rybolov, vodné bicykle a člnkovanie

Radi trávite čas pri vodnej ploche s udicou v ruke? Areál Wellness Hotela Patince ponúka vyžitie aj pre milovníkov rybolovu. V jazere hotela sa nachádzajú majestátne 12 a viac kilogramové kapre, amury, tolstolobiky a šťuky. Jazierko v areáli hotela je vhodné aj na pestovanie rôznych vodných športov. Vyskúšajte si počas letného pobytu jazdu na vodných bicykloch.

Kŕmenie sumcov

Kŕmenie sumcov ktoré žijú v našom termálnom jazierku, zaraďujeme pravidelne do nášho animačného programu.

SUMEC AFRICKÝ (Clarias gariepinus) zaujímavosti:

  • sumec africký sa dá chovať len v akváriu, alebo jazierku kde je voda teplejšia ako 24 stupňov, ryba nemá šancu na prežitie v okolitých vodách,
  • v Ázii napríklad vo Vietname, alebo Kambodži dostať na trhu malé sumčeky, ktoré tam ľudia chovajú na záhrade ako domáce zvieratá a kŕmia ich odpadom z kuchyne,
  • niekde volajú africké sumce Walk fish – kráčajúca ryba nemajú totiž problém kráčať na plutvách ako na nohách,
  • africké sumce krákajú ako vrany keď sú mimo vodného prostredia.
Exteriérové atrakcie

U nás si na svoje prídu aj deti. V exteriéri sú prístupné detské ihriská – domček so šmykľavkou, sieťou na šplhanie a s malou horolezeckou stenou, hojdačky, kolotoč, hojdacie zvieratká. Svoju energiu môžu vyskákať na veľkej 6 miestnej detskej trampolíne.

Minigolf

Ak máte chuť zasúťažiť si v niečom so svojimi priateľmi či rodinou, minigolf je správnou voľbou. Je to obľúbený a nenáročný šport pre každého.

Plážový volejbal, tenis

Na pobytoch v našom hoteli nie je o šport núdza. Počas letného pobytu je pre skupinky záujemcov možnosť zdarma si vychutnať beach volejbal priamo pri bazénoch. Asi sto metrov od hotela si od apríla do októbra môžete na exteriérovom kurte s umelou trávou zahrať tenis.