Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Vitajte vo Wellness Hoteli Patince ****

Náš hotel

O HOTELI

Dokonalý relax, oddych od uponáhľaného sveta a denných starostí. To všetko nájdete vo Wellness Hoteli Patince dnes. Hotel je zameraný na wellness pobyty s deťmi, rodinné pobyty i pobyty pre seniorov.
Niekoľko rokov za sebou zvolená najobľúbenejšia atrakcia Nitrianskeho kraja liečivú vodu z patinských prameňov využíva aj dodnes. Okúpať sa môžete až v desiatich bazénoch – troch celoročných vnútorných a siedmych vonkajších. Úplné uvoľnenie a relax vám zabezpečí široký výber masáží, zábalov a spa procedúr vo wellness centre. Dopriať si môžete od klasických masáží, cez detoxikačné pleťové masky, revitalizujúce vaňové kúpele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa. Vaše telo sa dokonale zregeneruje aj v našom Wellness centre s vírivkou a 5 saunami.
Náš hotel je miestom oddychu pre celú vašu rodinu. Zatiaľ, čo si budete užívať wellness, vaše deti sa môžu do sýtosti vyšantiť na jednom zo štyroch toboganov. Možno sa však radšej zapoja do pestrého celodenného programu pod dohľadom našich animátorov. Počas chladnejších mesiacov si spoločne oddýchnite v relaxačnom bazéne s divokou riekou, jaskyňou a chrličmi. Pre tých najmenších je k dispozícii detský kútik.
UBYTOVANIE V HOTELI

Wellness Hotel Patince ponúka ubytovanie v 98 izbách rôznych kategórií. Izby Standard, Economy, Family, Superior a rôznych typoch apartmánov pre 2 až 6 osôb. Celková kapacita hotela je 206 pevných lôžok a 40 prísteliek, spolu pre 246 osôb.

RELAXAČNÉ & WELLNESS SLUŽBY

Thermal park so 4 vnútornými termálnymi bazénmi a 10 letnými bazénmi, Wellness centrum s piatimi saunami, vírivkou a oddychovou miestnosťou, relaxačné masáže, thajské masáže a kozmetické ošetrenia.

EVENTY A AKCIE

Široká ponuka konferenčných priestorov je prispôsobená najnovším trendom a požiadavkám v oblasti eventov, školení, kongresov, teambuildingov a firemných akcií. Hotel je vybavený 4 konferenčnými sálami až pre 250 osôb.

Náš príbeh a história hotela

Susedná dedinka Iža. Práve tu mali rímski vojaci svoje táborisko. Už v prvom storočí objavili teplé liečivé pramene. Vzácnou vodou liečili črevné a žalúdočné ťažkosti, kožné choroby, ale tiež problémy s pohybovým ústrojenstvom. Jej účinky si dokonca pochvaľoval i Matej Bel. Horúcu vodu z útrob zeme spomenul aj vo svojich dielach.
Malé horúce jazierko v blízkosti potôčikov inšpirovalo aj grófa Nedeczkeho. Postavil pri nich budovu kúpeľov. Prinášaná liečivá voda sa ohrievala vo veľkých nádobách, no a páni ju využívali na osvieženie sa po dlhej ceste, ale tiež na liečenie a rekonvalescenciu.
Viac ako polstoročie trvalo pokiaľ liečivé vody v Patinciach mohli začať slúžiť všetkým. Kúpeľníctvo sa rozmohlo po termálnych vrtoch v roku 1958. Práve to položilo základy pre dnešný Wellness Hotel Patince. Ten na svojom mieste vyrástol v roku 2006.

Poloha hotela 0
Kvalita hotelových služieb 0
Ponuka wellness služieb 0
Atrakcie pre rodiny s deťmi 0
Gastronomické služby 0