Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt
  /  Deti   /  Vo Wellness Hoteli Patince **** za tretiu noc neplatíte

Vo Wellness Hoteli Patince **** za tretiu noc neplatíte

Skúste si spomenúť kedy naposledy ste nemuseli nič robiť? Nebolo treba variť, upratovať?

V dnešnej hektickej dobe je to pomerne náročné. Teraz ale máte jedinečnú šancu dopriať si pár dní oddychu od každodenného stresu a prenechať starostlivosť o seba a svoje telo v rukách niekoho iného. Vo Wellness Hoteli Patince **** si pre vás pripravili wellness pobyty za výnimočné ceny.

Dokonalý relax, oddych od uponáhľaného sveta a denných starostí. To všetko nájdete vo Wellness Hoteli Patince ****. Zameraný je práve na wellness pobyty s deťmi, rodinné pobyty i pobyty pre seniorov. Niekoľko rokov za sebou bol hotel zvolený za najobľúbenejšiu atrakciu Nitrianskeho kraja. Počas mesiaca január pozýva k sebe hostí s mimoriadnou cenovou ponukou – od 89 eur za pobyt/noc. Pripravili sme si pre vás päť dôvodov prečo túto šancu nemôžete premeškať.

Wellness Hotel Patince

1. Voda nad zlato

Vo Wellness Hoteli Patince **** využívajú liečivú vodu z patinských prameňov. Už dokumenty z 13. storočia píšu o týchto teplých prameňoch s liečivými účinkami a o existencii kúpeľov z rímskych čias. Vo vaniach, ktoré dal v okolí prameňa vybudovať gróf Nedetzky, sa úspešne liečili choroby končatín. Relaxácia v termálnej vode s teplotou asi 35°C má upokojujúci účinok na organizmus, podporuje prívod tepla najmä do končatín, ktoré sú vždy chladnejšie. Zvýšenie telesnej teploty vyvoláva významné zrýchlenie biochemických zmien v organizme – zvyšuje sa spotreba kyslíka a výdaj oxidu uhličitého, zlepšuje sa pružnosť svalov, väzov a spojivových tkanív, pričom sa znižuje svalové napätie, zvyšuje sa prekrvenie kože a telesného jadra v dôsledku prijatého tepla. Svoj relax si v Patinciach užijete vo veľkom relaxačnom bazéne, oddychovom bazéne, vírivke.

Wellness Hotel Patince

2. Starostlivosť o telo

Regenerácia tela i ducha je v dnešnej dobe veľmi potrebná. Relaxačný a uzdravovací pobyt vám zaručí očistu organizmu na fyzickej, ale i mentálnej úrovni a vaše telo i myseľ tak budú dokonale zregenerované. Absolútne uvoľnenie a relax vám v Patinciach zabezpečí široký výber masáží, zábalov a spa procedúr vo wellness centre. Dopriať si môžete od klasických masáží, cez detoxikačné pleťové masky, revitalizujúce vaňové kúpele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa. Dokonalú regeneráciu tela ponúka aj vírivka a päť sáun – fínska, švédska, bylinková, parná i infra sauna. Po saunách dobre padne ochladzovací bazén, ľadový relax i oddychová miestnosť.
wellnesspatince.sk/wellness-centrum

Wellness Hotel Patince

3. Pestrý výber izieb

Vo Wellness Hoteli Patince **** si každý dokáže vybrať ubytovanie podľa svojich možností a potrieb. K dispozícii sú od Economy izieb cez de Lux až po exkluzívny Mezonetový apartmán Imperial s rozlohou 73 metrov štvorcových. Ideálny je na ubytovanie pre 6 osôb. Ak sa rozhodnete vycestovať s rodinkou, dostupné sú aj Family izby.

Wellness Hotel Patince

4. Raj pre deti

Wellness Hotel Patince **** je miestom oddychu pre celú vašu rodinu. Hotel je široko – ďaleko známy tým, že má doslova deti rád. V roku 2020 získal Hotel Patince od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Zatiaľ, čo vy si budete užívať wellness, vaše deti sa môžu do sýtosti vyšantiť na jednom zo štyroch toboganov. Možno sa však radšej zapoja do pestrého celodenného programu pod dohľadom našich animátorov. Počas chladnejších mesiacov si spoločne oddýchnite v relaxačnom bazéne s divokou riekou, jaskyňou a chrličmi. Pre tých najmenších je k dispozícii detský kútik. Ak to budete potrebovať, nie je problém pre deti zabezpečiť prístelku alebo detskú postieľku.  Aby vaše ratolesti počas pobytu nepoznali slovo nuda, pripravili pre nich aj animačné programy. Vytancovať sa môžu na minidiskotéke, svoju šikovnosť, tvorivosť a umeleckého ducha prejavia počas kreatívnych dielní. V rámci animačných programov pripravujeme aj balónovú šou, aquagym priamo v bazénoch. Samozrejmosťou sú rozličné súťaže a večerné kvízy.

Wellness Hotel Patince

5. Tretia noc úplne zadarmo

Až do 16. februára 2024 môžete využiť výhodnú ponuku. Rezervujte si pobyt vo Wellness Hoteli Patince**** a získajte tretiu noc zadarmo. Pobyt v izbe Standard vás tak pre 2 osoby bude stáť už od 89 EUR. Pobyt zahŕňa polpenziu, a to raňajky a večere vo forme bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu (bez nápojov). Neobmedzené vstupy do Thermal parku i Wellness centra. Ak radi cvičíte, aj v tomto smere si prídete na svoje. V rámci pobytu máte aj vstup do fitness centra. Bezplatné Wi-fi pripojenie, či parkovisko sú samozrejmosťou. Počas víkendu sú pre deti pripravené víkendové animačné programy a aktivity a na ich návštevu sa teší i detský kútik.