Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Vianočné darčekové balíčky

  /  Vianočné darčekové balíčky

Vianoce sú časom radosti a darovania, a čo môže byť lepším darčekom ako vlastný čas na relaxáciu a pohodu? Naša ponuka wellness a relaxačných zážitkov je pripravená potešiť vašich blízkych a priniesť im výnimočný darček, ktorý si budú pamätať. Prečítajte si viac a vyberte si zo širokej škály našich služieb!

  • Darčekové balíčky si zakúpite na pokladni v AquaCity Poprad a online na shop.wellnesspatince.sk
  • Voucher je platný od 1.11.2023 do 30.6.2024 a nie je ho možné využiť v deň zakúpenia. Pri nákupe cez eshop, máte garantovaný vstup.
  • Balíček po zakúpení online dostanete ako elektronický voucher do emailu


DARČEK RELAX  52 €  40 €

Celodenný vstup do Thermal parku pre 2 osoby + 2x obedové menu v reštaurácii Panorama Restaurant & Bar.
Blížia sa Vianoce, a ak stále hľadáte ten správny darček pre svojich blízkych, máme pre vás ideálnu ponuku – DARČEK RELAX. Darujte im nezabudnuteľný relaxačný zážitok v Thermal parku a nechajte ich vychutnať si chvíle pohody a oddychu v reštaurácii Panorama Restaurant & Bar vo Wellness Hoteli Patince.


DARČEK WELLNESS  63 €  50 €

Celodenný vstup do Thermal parku a Wellness centra pre 2 osoby + 2x drink v Pool bare.
Vianoce sú časom darovania a potešenia svojich blízkych. Prečo by ste tento rok nepotešili svojich najbližších niečím, čo im priniesie relaxáciu a oddych? Máme pre vás ideálny vianočný darček pre páry, priateľov alebo rodinné dvojice, ktoré si zaslúžia chvíle pohody a relaxácie. Je to výborný spôsob, ako prežiť kvalitný čas spolu, v krásnom prostredí Wellness Hotela Patince.


DARČEK FAMILY 3 osoby 40 €, 4
osoby 50 €

Celodenný vstup pre rodinu s deťmi do Thermal parku pre 3 alebo 4 osoby.
Blížia sa Vianoce a hľadáte ten správny darček pre celú rodinu? Máme pre vás výborný tip: Family balíček! Darujte svojim blízkym nezabudnuteľný zážitok v Thermal parku v pohodlí Wellness Hotela Patince.Wellness Hotel Patince  je zážitkom z oddychu pre celú rodinu.


DARČEK BEAUTY 68 € 59
 €

DARČEK BEAUTY – kozmetické ošetrenie francúzskej značky Bernard Cassiére, ktoré zahŕňa 60 minútové tvárové medové ošetrenie a 20 minútovú masáž chrbta aromaterapeutickou sviečkou sladké karamelky. Nechajte sa hýčkať v rukách našich odborníčok.


DARČEK VOUCHER  50
€ – 500

DARČEK VOUCHER – darčekový voucher na ubytovacie, gastronomické a doplnkové služby je ten správny darček, ako obdarovať vašich blízkych, priateľov a známych, ak sa neviete rozhodnúť, aký darček im chcete vybrať.


DARČEK DOVOLENKA  300
€ / 400

DARČEK DOVOLENKA – neviete sa rozhodnúť akým darčekom by ste potešili Vašich blízkych ? My o jednom vieme.
Vianočný darček by mal byť niečím špeciálnym, niečím, čo prinesie radosť a spomienky. Prečo teda nevybrať Dovolenku darček – pobyt vo Wellness Hoteli Patince? Toto je ten darček, ktorý si budete pamätať ešte dlho po Vianociach. Naša ponuka je šitá na mieru pre páry, alebo rodiny, ktoré hľadajú oddych a relaxáciu.