Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt
  /  Cestovanie   /  Prečo je dobrý nápad stráviť dovolenku 2020 na Slovensku

Prečo je dobrý nápad stráviť dovolenku 2020 na Slovensku

Na Slovensku máme oproti svetu veľké šťastie, ako dobre zvládame pandémiu koronavírusu. S postupným uvoľňovaním opatrení, ktoré nám v tom pomohli, sa začíname tešiť aj na leto a dovolenky. Bezstarostný oddych by prospel mnohým z nás, keďže všetci spolu prežívame nezvyčajne ťažké obdobie. Hoci dovolenka v roku 2020 bude iná ako po minulé roky, aj z tohtoročných dní oddychu môžete vyťažiť maximum relaxu. Aj keď ste boli zvyknutí na pobyt pri mori či exotické destinácie, dajte tentoraz šancu dovolenke na Slovensku. Máte na to hneď niekoľko dobrých dôvodov.

Obmedzené cestovanie do zahraničia

Obmedzenie cestovania je jedným z faktorov, ktoré nám pomohli na Slovensku udržať relatívne dobrú situáciu počas pandémie koronavírusu v porovnaní s inými krajinami. V najbližších mesiacoch sa zrejme postupne uvoľnia aj tieto opatrenia, no cestovanie určite nebude vyzerať tak, ako sme ho poznali doteraz. Otázne tiež je, či by ste si pri takomto cestovaní vôbec oddýchli.

Ak aj bude možné cestovať, treba myslieť na to, že niekoľko dní oddychu nemusí stáť za to, aby ste tak zhoršili situáciu v našej krajine. V iných krajinách, ktoré boli obľúbenými dovolenkovými destináciami, prebieha pandémia oveľa horšie.

Slovenská ekonomika potrebuje našu podporu

Pandémia ovplyvňuje nielen zdravotníctvo, ale aj ekonomiku. Je dôležité uvedomiť si, že aj naše bežné nákupné rozhodnutia môžu mať veľký vplyv na slovenské firmy, ktorézamestnávajú ľudí v regiónoch celej krajiny. Oblasť cestovného ruchu pritom patrí medzi tie najviac zasiahnuté, keď hotely a iné zariadenia zo dňa na deň prišli o všetkých zákazníkov. Tým, že peniaze vyhradené na dovolenku v roku 2020 miniete práve v našej krajine, pomôžete postaviť Slovensko opäť na nohy a zabezpečiť prácu pre tisíce ľudí v oblasti cestovného ruchu.

 

Netreba sa obávať

Od rezervácie letnej dovolenky vás môžu odrádzať dve obavy – o svoje peniaze a o svoje zdravie. Našťastie vás ani jedna z nich nemusí zastaviť. Tú prvú vyriešia upravené storno podmienky mnohých hotelov. Vo Wellness Hoteli Patince**** môžete svoj pobyt bez poplatku stornovať až do 8 dní pred nástupom na pobyt. Pri 7 a menej dňoch dostanete svoju zálohu naspäť v podobe darčekového poukazu, ktorý môžete využiť až do konca roka 2021. O ochranu zdravia sa postarajú sprísnené hygienické opatrenia . Okrem pravidelnej dôkladnej dezinfekcie vo zvýšenej miere v celom hoteli sme pri všetkých spoločných priestoroch zriadili dezinfekčné stanice na umytie rúk. Našim zamestnancom každý deň pri nástupe do práce zmeriame teplotu. Prečítajte si viac o všetkých našich opatreniach.

Slovensko je krásne

Slovensko je krásna krajina. Túto situáciu môžeme brať aj ako príležitosť, aby sme ho lepšie spoznali. Okrem tých najznámejších miest, ako sú napríklad Vysoké Tatry, stoja za návštevu aj iné kúty našej domoviny. Kedy ste boli naposledy na juhu Slovenska? Pozývame vás objaviť jeho čaro.

 

Pripravili sme pre vás novinky

Ani počas dočasného zatvorenia hotela sme nezaháľali a pracovali na rekonštrukciách, sanitáciách a novinkách. Pri vonkajších bazénoch sme obnovili Grill bar, v ktorom si denne budete môcť vybrať z ponuky miešaných nápojov alebo niečo dobré pod zub. V Prístave Patince bude päťkrát do týždňa otvorený Marina Bar, aby ste sa mohli občerstviť pri plavbe alebo na cyklotrase. Chystáme nové detské ihriská so zábavnými preliezkami a hojdačkami. Obnovili sme aj športové vybavenie, ako nové bicykle, korčule, tenisové rakety či vodné bicykle.

So širokou ponukou letných aktivít v hoteli sa zabavia malí aj veľkí. Rezervujte si letný pobyt plný športových a wellness bonusov pre celú rodinu.