Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt
  /  Deti   /  Prázdninové pobyty s deťmi

Prázdninové pobyty s deťmi

Ak hľadáte pobyt, počas ktorého si na svoje prídu aj vaše ratolesti. Ste na správnom mieste. Príďte si zo svojimi ratolesťami vychutnať dokonalý relax v termálnej vode rodinného Wellness Hotela Patince**** kde si zaručene oddýchnete, načerpáte nové sily a vaše detičky sa budú môcť poriadne vyšantiť.  Počas celého pobytu bude pre vás pripravený špeciálny animačný program s obľúbeným maskotom Flippym.

 

REZERVUJTE SI VÁŠ POBYT

Hotel je známy tým, že má doslova deti rád. V roku 2020 získal Hotel Patince od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérií na najvyššiu úroveň 5*.  Svoje pohodlie tam nájdete v dvoj až štvorlôžkových apartmánoch. Ak to budete potrebovať, nie je problém pre deti zabezpečiť prístelku alebo detskú postieľku. Na svoje si prídu aj väčšie rodinky. Pre ne je k dispozícii mezonetová izbu Family. Pohybovať sa po hoteli môžete aj s kočíkom. Popýšiť sa totiž vie bezbariérovosťou. Pripraviť pre dieťa mliečko alebo čaj, nie je žiadny problém. Priamo na izbu vám radi zapožičajú rýchlovarnú kanvicu. V reštaurácii i v bufetoch nájdete detské stoličky, prebaľovacie pulty zase na toaletách. Reštaurácia je priestranná, dá sa v nej pohodlne pohybovať sa s kočíkom.  Pripravená je aj miestnosť pre mamičky, kde si v pohodlí môžete ohriať jedlo pre bábätko a dokonca ho i v pokoji okúpať. Nájdete ho na prvom poschodí hotela. A veľký bonus pre všetkých rodičov, ktorí si chcú na chvíľku vydýchnuť. Zabezpečiť vám vedia aj stráženie detí.

 

Wellness_Hotel_Patince_1920x600_15

 

 

Pobyt zahŕňa:

  • ubytovanie v rôznych kategóriach izieb – Standart, De Luxe, Family alebo apartmánoch
  • polpenzia (raňajky a večera formou bufetových stolov)
  • neobmedzené vstupy do Thermal parku: relaxačný bazén, oddychový bazén, vírivka, detský bazén s toboganom
  • neobmedzené vstupy do Wellness centra: fínska, švédska, parná, bylinková a infrasauna, oddychová miestnosť
  • neobmedzené vstupy do Fitness centra, zdarma parkovanie a WiFi pripojenie
  • detské kútiky a animačný program pre deti a dospelých

Kto by sa už nechcel kamarátiť s delfínom? Flippy je maskot hotela a nevynechá ani jeden z animačných programov. V hoteli svoju energiu môžu deti vybiť v dvoch detských kútikoch. Vrhnú sa do bazéna s guličkami, zahrajú sa s plyšovými hračkami. Vy si zatiaľ môžete v pohodičke vychutnať kávu alebo drink v lobby bare. Prvý detský kútik je totiž umiestnený hneď vedľa neho. Ak je vaše dieťa už väčšie a spomínané veci ho nefascinujú, nevadí. Aj pre nich niečo majú. Poriadne si zašportujte, zmerajte si sily v stolnom futbale a do sýta sa vyskákajú.

Wellness_Hotel_Patince_1920x600_03