Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy

Využite príspevok na relaxáciu od vášho zamestnávateľa a rezervujte si váš pobyt vo Wellness Hoteli Patince. Pobyty v našom hoteli si prispôsobíte na mieru podľa vašich požiadaviek a záujmov. Široká ponuka relaxačných, beauty a wellness služieb.
Pobyt zahŕňa:
• Ubytovanie v izbách alebo apartmánoch
• Polpenzia - raňajky a večere vo forme bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu (bez nápojov)
• Neobmedzený vstup do Thermal parku : vnútorné termálne bazény: veľký relaxačný bazén, oddychový bazén, vírivka, detský bazén s toboganom
vonkajšie bazény (počas letnej sezóny) detské vonkajšie bazény s toboganmi a atrakciami, sedací bazén, plavecký bazén, športový bazén, ihriská a športoviská
• Neobmedzený vstup do Wellness centra: fínska, švédska, bylinková, parná sauna, infrasauna, vírivka, ochladzovací bazén, ľadový relax a oddychová miestnosť
• Vstup do fitness centra
• Víkendové Animačné programy a aktivity, detské kútiky
• Bezplatné Wi – Fi pripojenie
• Parkovisko
Ako využiť rekreačné poukazy
• Ktorá firma vydáva rekreačné poukazy?
Povinnosť sa týka spoločností a firiem s viac ako 49 zamestnancami. Príspevok na rekreáciu získate priamo od zamestnávateľa v dvoch formách:
- Elektronická poukážka vo formáte rekreačnej platobnej karty
- Priame zaplatenie faktúry v ubytovacom zariadení a následné preplatenie tejto faktúry zamestnávateľom.
Pozor! Pred samotnou návštevou zariadenia si zistite, akú formu preplatenia si zvolí vaša firma.
• Kto môže rekreačný poukaz využiť?
Na to, aby ste mohli rekreačný poukaz využiť, musíte vo vašej firme pracovať najmenej 2 roky. Tento údaj plynie z vašej pracovnej zmluvy. Na poukaz sa môžu tešiť aj štátni zamestnanci a ľudia pracujúci vo verejnom záujme.
Ak momentálne čerpáte materskú alebo rodičovskú dovolenku, rekreačný poukaz môžete využiť aj Vy! Podmienkou je, aby Váš pracovný pomer trval 2 roky ku dňu začiatku rekreácie.
• A čo členovia vašej rodiny?
Táto správa Vás istotne poteší. Zamestnávateľ totiž preplatí 55 % výdavkov na dovolenku aj pre Vašu manželku/manžela, druha/družku, pre rodičov žijúcich v jednej domácnosti a samozrejme deti. Ak Vaše deti navštevujú základnú školu či osemročné gymnázium (do 4. ročníku), príspevok môžete využiť aj na denné či pobytové tábory počas prázdnin.
V prípade, ak ste SZČO, všetky náklady na rekreáciu si môžete započítať do daňových výdavkov.
• Aká je výška príspevku?
Jednoducho povedané, vaša firma vám preplatí 55% nákladov, max. do sumy 275 € ročne. Menšiu časť, 45% si už doplatíte vy, tj. 225 €. Maximálna cena rekreačného poukazu môže byť až 500 €. To znamená, že v prípade, ak zamestnanec vynaloží na rekreáciu 500 a viac eur ročne, zamestnávateľ mu prispeje maximálnou sumou 275 eur. Ak zamestnanec vynaloží na dovolenku nižšiu sumu, zamestnávateľ mu na ňu poskytne príspevok vo výške 55 % oprávnených výdavkov.
• Postup procesu uplatnenia rekreačných poukazov na pobyt
Na aké služby môžete poukaz použiť? Rekreačný poukaz môžete využiť v rôznych rekreačných zariadeniach na Slovensku, ktoré poskytujú ubytovanie, stravovacie služby, wellness alebo iné služby zahŕňajúce oddych a relaxáciu. Podmienkou je, aby ste v tomto zariadení strávili najmenej dve noci.
• V prípade záujmu o detailnejšie informácie si kliknite na: http://rekreacnepoukazy.sk/
Wellness Hotel Patince spolupracuje so spoločnosťami ako Benefit Plus, Doxx, Edenred, Gusto karta ako aj Národný turistický systém. Vyberte si ktorýkoľvek pobyt z ponuky Wellness Hotela Patince a naše rezervačné oddelenie vám pomôže vypočítať cenu pobytu a vybrať si ideálny pobyt pre vás.

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

Email : rezervacie@wellnesspatince.sk Rezervácie : +421 917 654 875

Platnosť pobytu

Akcia platí do konca roka 2024.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA