Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt

Masáže a procedúry

KLASICKÉ A RELAXAČNÉ MASÁŽE

Aj naše telo, rovnako ako my, si občas potrebuje poriadne vydýchnuť. Dopriať si masáž je jedným z najlepších spôsobov. Vedeli to už v staroveku Egypťania, ktorí sa do histórie zapísali ako tí, ktorí sa masírovali prví. Hlavným cieľom masáže je priaznivo ovplyvniť chorobný proces, odstrániť následky zranenia i telesnú únavu. Má veľký význam aj pri prevencii chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Masáže sa vykonávajú naozaj po celom svete, a to je jedným z dôvodov prečo poznáme tak veľa druhov. Ak aj vy hľadáte skutočný oddych, navštívte naše masážne centrum. Vyberať si môžete zo širokého spektra a z masérskeho stola určite vstanete ako vymenení.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov. Pravidelným chodením na klasickú masáž dosiahnete preventívny i liečebný účinok, skvelo si oddýchnete a naberiete novú energiu.

Relaxačná masáž chodidiel s aromatickým perličkovým kúpeľom

Relaxačná masáž chodidiel prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov. Vďaka nervovým prepojeniam, ktoré sa nachádzajú na chodidlách, uvoľní celé telo. Reflexná masáž chodidiel pomôže aj pri liečbe migrény, bolesti šije či iných častí chrbta. Prospešná je aj pre ženy, nakoľko zmierňuje bolesti PMS (predmenštruačného syndrómu) a emocionálne výkyvy. Pomáha tiež stiahnuť opuch v oblasti členkov, zbavuje telo toxínov, podporuje hojenie a nastoľuje rovnováhu v tele.

Masáž s lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž je príjemnou relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni. Počas masáže sa na telo nanáša pravý med, ktorý sa ťahavým spôsobom nakoniec odstraňuje z pokožky. Med dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým takzvané civilizačné choroby. Neodporúča sa pri nadmernom ochlpení chrbta.

KÚPELE A PROCEDÚRY

Zabaľte svoje telo do absolútne pohody a vychutnajte si uvoľňujúce kúpele rôznych druhov. Zábaly prehrievajú organizmus, uvoľňujú ho, zmierňujú bolesť, pôsobia dobre na svaly a kĺby. Ak si potrebujete oddýchnuť od každodenného zhonu a zároveň si zlepšiť zdravotný stav, ideálnou voľbou sú rôzne kúpele.

Magnéziový kúpeľ

Magnéziový kúpeľ je vhodný pri svalových kŕčoch a bolestiach kĺbov. Tento kúpeľ vám navyše pomôže zbaviť sa škodlivých toxínov z tela, zmierniť zadržiavanie vody v tele, uvoľniť svalové napätie, upokojiť myseľ a pomôže príjemne zrelaxovať.

Kúpeľ proti bolesti s bahnom z Mŕtveho mora

Kúpeľ proti bolesti z bahna z Mŕtveho mora a esenciálnych olejov pôsobí upokojujúco na nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov.

Uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou

Kúpeľ s hlbokou vôňou, obsahujúci esenciálne oleje a prírodné kvety levandule. Zbaví vás stresu, napätia a podráždenosti. Pomáha pri poruchách spánku, zápalov a začervenania kože.

Pivný kúpeľ s fľaškou piva

Pivný kúpeľ je výnimočná procedúra, pri ktorej si doprajete uvoľňujúci kúpeľ s pivnou emulziou a s fľaškou vychladeného piva v ruke. Kúpeľ prehrieva pokožku, uvoľňuje kožné póry, ktorými sa dostávajú von z tela škodlivé látky. Pivové emulzie majú ozdravujúci účinok, podporujú regeneráciu pokožky a zároveň posilňujú imunitný systém organizmu.

Kleopatrino čaro

Kúpeľ obsahuje olej bohýň. Je to olej, ktorý sa v spojení s vodou mení na mliečnu emulziu. Zjemňuje a zvláčňuje kožu. Používa sa s čistými esenciálnymi olejmi. Má povzbudzujúce účinky, podporuje odvodnenie a bunkovú výmenu.

Kúpeľ so zeleným čajom

Na zregenerovanie vašu pokožky je ideálny kúpeľ so zeleným čajom. Má čistiaci, protizápalový a dezinfekčný účinok. Zelený čaj obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú prejavy starnutia pokožky, oživujú a spevňujú ju.

Rašelinový kúpeľ s rašelinovou kašou

Vaňový kúpeľ rašelinový je tvorený zmesou rašeliny a rašelinovej vody. Je vhodný pre každého, koho trápi bolesť chrbtice, trpí chronickými reumatickými ochoreniami či kozmetickými nedostatkami v podobe celulitídy. Jedinečná procedúra, ktorej účinky sú známe už odpradávna, má taktiež výborné hydratačné, regeneračné účinky a prispieva k omladeniu pokožky.

Sírový kúpeľ

Sírový kúpeľ spočíva predovšetkým v prenikaní sulfidov z minerálnej vody do kože, ktorá vytvára depozity síry v koži. Odtiaľ sa síra postupne dostáva do ďalších štruktúr do spojivových tkanív (väzivo, chrupavka, šľachy atď.). Kúpeľ má liečivé účinky a odporúča sa najmä pri reumatizme, tráviacich ťažkostiach, alergiách a kožných chorobách, predovšetkým psoriáze. Mimoriadne významné sú sírne kúpele aj pri ochorení kĺbov, lebo práve na poškodenej chrupavke ubúdajú štruktúry obsahujúce síru.

Pozrite si otváracie hodiny a prevádzkové oznamy

Darčekové vouchery a vstupenky pre externých hostí s výhodnejšími cenami na našom eshope

Cenník doplnkových služieb

E-mail : recepcia@wellnesspatince.sk, Tel.č.: +421 918 886 715