Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Aké aktivity sú pripravené pre deti v Patinciach?

  /  Deti   /  Aké aktivity sú pripravené pre deti v Patinciach?

Aké aktivity sú pripravené pre deti v Patinciach?

Príjemná termálna voda, krásna príroda, animačné programy – to všetko čaká na vaše ratolesti v najjužnejšie položenej obci na Slovensku. Môžu sa pozrieť aj na impozantné žraloky alebo sa previesť loďou po Dunaji.

Naplánovať rodinnú dovolenku býva často náročné, zvlášť ak máte viac detí rôzneho veku. Nebaví vás vymýšľať im stále nové a nové aktivity a chcete si počas dovolenky užiť trochu pokoja? Príďte do Wellness Hotela v Patinciach. Rodinná dovolenka s deťmi u nás vám plne nahradí pobyt pri mori. Vybrali sme pre vás malú ochutnávku toho, čo u nás alebo v našom okolí vašich potomkov zaručene zaujme.

Zájdite si na návštevu do maďarského Tropicaria

Tropicarium so žralokmi

Nespornou výhodou Patinec je blízkosť Maďarska. Hlavné mesto našich južných susedov je od nás vzdialené len necelú hodinu a pol cesty autom. Budapešť je nádherné historické mesto, ale deti ocenia hlavne Tropicarium – najväčšie morské akvárium v Strednej Európe. Nájdete tu najrôznejšie ryby, hady, pavúky, opice a ďalšie zvieratá, z ktorých budú deti všetkých vekových kategórií nadšené.

Dominantou akvária je obrovská nádrž so žralokmi a inými morskými tvormi s preskleným tunelom pre návštevníkov. Deti sa tak môžu na tieto dravé zvieratá pozrieť naozaj zblízka. Tí najmenší určite ocenia aj otvorenú nádrž s rajami, ktoré je možné pohladiť.

Tropicarium môžete navštíviť aj prostredníctvom nášho fakultatívneho výletu Večerná Budapešť s návštevou Tropicaria. Počas prázdnin odchádza autobus od Wellness Hotela Patince každý utorok o 13:00. Ak vás zaujímajú aj ďalšie výlety nielen pre deti, prečítajte si článok 7 tipov na výlet v okolí Patiniec.

V Patinciach a jeho okolí sa určite nudiť nebudete, pretože na váš čaká mnoho zážitkov a výber je len na vás

Bazénový svet a animačný program v Patinciach

Nie sú vaše deti ešte pripravené na väčšie výlety a aj vy si chcete užívať slniečko, osviežujúcu vodu a hlavne pokoj? Navštívte náš hotelový Bazénový svet. Termálna voda z prameňa Hévíz vám vráti krv do žíl a najrôznejšie vonkajšie bazény vašim deťom plne nahradia more. O tobogány, šmykľavky, fontány a preliezačky nebudú mať núdzu.

Pokiaľ by im ale voda nestačila, v blízkosti bazénov sú športové ihriská na volejbal alebo tenis. Tiež sa s nimi môžete previezť na vodnom bicykli po našom hotelovom jazierku alebo si zahrať minigolf.

Športové ihriská či bazény pre deti

Výhodou našich letných pobytov sú ale okrem vody a športového vybavenia každodenné bohaté animačné programy. Maľovanie na tvár, zapletanie vrkôčikov, skákanie vo vreci, preťahovanie lana, umelecké aktivity, kŕmenie a lovenie rýb – to je len malý výber z aktivít, ktoré čakajú na vaše deti v rodinnom Wellness Hoteli v Patinciach. Pri raňajkách a večeri zas vaše neposedné deti zabaví náš roztomilý maskot delfín Flippy.

Bohata ponuka animačných programov, ako napr. maľovanie na tvár

Plavba loďou Wellness 1 po Dunaji vaše deti určite zaujme

Plavba loďou po Dunaji

Už odmalička je množstvo detí fascinovaných najrôznejšími dopravnými prostriedkami. Pre takýchto nadšencov tu máme pripravenú plavbu našou loďou príznačne nazvanou Wellness I. Z malebného patinského prístavu, ktorý je vzdialený približne dva kilometre od hotela, počas letných prázdnin vypláva každý pondelok, stredu a sobotu na pravidelné okružné plavby.

Do prístavu v Patinciach sa ale určite s vašimi potomkami vydajte, aj keď sa práve nechystáte na loď. Príjemnú cestu od hotela prejdú tí najmenší v kočíku alebo na odrážadle a na konci cesty sa všetci osviežite v našom Marina Bare chladenými nápojmi. Na deti čaká ihrisko s trampolínou.

Ak ste nadšencom golfu, skúste si hru v Tata v golfovom klube Old Lake

Golf v meste Tata

Máte radi golf alebo ste ho vždy chceli vyskúšať? V blízkosti Patinec má možnosť zahrať si tento elegantný šport celá rodina. Necelú hodinu cesty autom sa v maďarskom meste Tata nachádza úžasný golfový klub Old Lake. Môžete si tu požičať vybavenie a získať základné golfové zručnosti prostredníctvom skúseného inštruktora. Niektorí z nich sú špeciálne vycvičení na trénovanie detí.

Toto bola len malá ukážka toho, čo všetko u nás môžu vaše deti zažiť. Ak sa k nám cez prázdniny vydáte, určite objavíte ďalšie zaujímavé aktivity pre celú rodinu. Wellness Hotel Patince je ako stvorený pre deti, preto sa pozrite na všetky naše letné pobyty.

Tešíme sa na vás!