Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt
  /  Deti   /  Hľadáte inšpiráciu na vianočné darčeky pre rodičov? Darujte im radosť
r

Hľadáte inšpiráciu na vianočné darčeky pre rodičov? Darujte im radosť

vianočný daček cover img

Vo väčšine domácností sa začínajú riešiť vianočné darčeky nielen pre rodičov. Všetci sa pripravujeme na najkrajšie obdobie v roku, keď si užívame chvíle pohody a pokoja v kruhu najbližších. I keď postupne opadáva pracovný stres, často ho nahrádza nervozita, ktorá sa naopak viaže s predvianočným výberom darčekov pre všetkých, na ktorých nám záleží. Čo kúpiť rodičom na Vianoce? Práve táto otázka patrí medzi tie najťažšie. Vo Wellness Hoteli Patince**** vás ľahko zbavíme starostí. Inšpirujte sa naším tipom a darujte radosť. Našu darčekovú poukážku, ktorá poteší každého rodiča.

Ideálny darček pre rodičov v Patinciach

Ak hľadáte originálne darčeky na Vianoce pre rodičov, pri ktorých si užijú nezabudnuteľné chvíle oddychu, darčeková poukážka na pobyt, procedúru alebo služby, ktoré poskytuje Wellness Hotel Patince****, je zaručene skvelou voľbou. V aktuálne situácii je náročné naplánovať chvíle oddychu a radosti na presný termín. No s našou darčekovou poukážkou, ktorá má platnosť až 12 mesiacov, vašim rodičom darujete len čistú radosť z pobytu. Nemusíte sa báť, že by rodičom termín nevyhovoval, alebo by sa pobyt pre nepredvídateľnú situáciu zrušil.

 

Naše darčekové poukážky vám nielen ušetria mnoho starostí, no zaručene vykúzlia úsmev na perách vašim rodičom. Všetko potrebné vybavíte jednoducho a online cez rezervačný formulár. Formu dodania darčekového poukazu si môžete vybrať. Príde vám buď  elektronicky priamo na e-mail, alebo poštou na vybranú adresu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Ak by ste chceli pre rodičov na Vianoce vybrať niečo špeciálne, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. So všetkým vám radi pomôžeme.

Váhate či si vaši rodičia u nás prídu na svoje? Zo širokej ponuky aktivít Wellness Hotel Patince**** si vyberie naozaj každý, či je už váš rodič pôžitkár, knihomoľ alebo cestovateľ.

Darček pre rodičov pôžitkárov

Milujú vaši rodičia nekonečný relax? S neobmedzeným vstupom do nášho vnútorného i vonkajšieho bazénového sveta s 10 bazénmi si prídu na svoje, pričom naplno využijú blahodárne účinky patinskej termálnej vody. Termálna voda  v Patinciach sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov. Na ľudské telo pôsobí blahodarne, predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Rodičia si tak užijú zaslúžený odpočinok a načerpajú nové sily.

 

Zamilujú si aj náš saunový svet s piatimi rôznymi saunami a ochladzovacím bazénom, či oddych v príjemne vyhriatej relaxačnej miestnosti. Jediné „náročné“ rozhodnutie bude výber procedúr. Dajú prednosť masážam, zábalom alebo si vyberú tvárové či telové ošetrenie? Stačí si len povyberať z našej bohatej ponuky a užiť si dokonalý relax.

Darček pre rodičov knihomoľov

Najlepším darčekom je kniha. Ak rodičia milujú tráviť čas vo svete fantázie alebo sa radi vracajú v spoločnosti historických románov do minulosti, ba dokonca dajú prednosť literatúre faktu, vo Wellness Hoteli Patince**** spoja príjemný oddych s knihou v ruke aj s relaxom pre telo. Darčeková poukážka je ideálny spoločný darček pre rodičov.

Vychutnávať si čas pre seba môžu na našej krásnej terase s drinkom alebo kávou, ktorú si doprajú v Lobby bare. V príjemnom počasí určite dajú prednosť nášmu vonkajšiemu areálu s ležadlami i slnečníkmi a pomedzi čítanie sa môžu osviežiť v bazénovom svete. A deň zase zakončiť v saune alebo procedúrou.

 

Darček pre rodičov cestovateľov

Dávajú vaši rodičia prednosť spoznávaniu? Wellness Hotel Patince**** sa nachádza v krásnom prostredí Podunajskej nížiny blízko Dunaja. Okolie hotela je ako stvorené na objavovanie okolia, či už vo forme prechádzok alebo dlhších celodenných výletov.

Rodičia sa môžu vybrať na výlety do okolitých miest na Slovensku alebo v Maďarsku. Veľmi obľúbenými destináciami sú Komárno, Štúrovo alebo Ostrihom.

Ak by dali prednosť skôr prírode alebo kultúrnym pamiatkam, v okolí nášho hotela je na výber hneď niekoľko možností. Navštíviť môžu na najväčšiu a najchýrnejšiu pamiatku z rímskej doby na Slovensku, Kelemantiu v Iži. V okolí Patiniec sa nachádza aj prírodná rezervácia Alúvium Žitavy, kde je možné pozorovať vtáctvo či obdivovať krásu nedotknutej prírody. Neďaleko sa nachádza aj Roľnícky dom v Martovciach či Parížske močiare v Gbelciach.

 

Darček pre aktívnych rodičov

Vo Wellness Hoteli Patince**** sa nikdy nebudú nudiť ani aktívni rodičia. Okrem zdravotných prechádzok a dlhších výletov v okolí sa priamo v areáli hotela môžu zabaviť pri športových aktivitách. Obľubujú petanque, minigolf, tenis alebo dokonca športový rybolov? U nás je možností viac ako dosť.

Dokonca môžu objavovať krásy okolia Patiniec z bicykla, nakoľko pozdĺž Dunaja sa tiahne Dunajská cyklotrasa, ktorá je vhodná pre ľudí každého veku. S bicyklami si nemusia robiť starosti, ani si ich nosiť so sebou. Môžu si ich požičať priamo na recepcii hotela.

 

Darček pre rodičov s vnúčatami

Ak by si vaši rodičia chceli užiť čas so svojimi vnúčatami, Wellness Hotel Patince**** je taktiež vynikajúcou voľbou. Celý hotel je prispôsobený pre detských návštevníkov, pričom široká ponuka ubytovacích kapacít prináša možnosť výberu presne podľa potrieb detí každého veku.

Starí rodičia sa so svojimi vnúčatami môžu vyšantiť počas celého roka vo vnútornom bazénovom svete s detským bazénom s termálnou vodou, toboganom či si spoločne užijú veľký relaxačný bazén s divokou riekou, jaskyňou, tryskami i chrličmi. Počas letnej sezóny sa môžu okrem vnútorného všetci dosýta zabaviť aj vo vonkajšom bazénovom svete a celkovo na nich čaká 10 bazénov a 4 tobogany.

 

Ak si však starí rodičia budú chcieť užiť aj chvíle pre seba, vnúčatá zabaví náš pestrý program. Leto je nabité animačným programom a spoločnosť im bude robiť aj náš maskot Flippy. Deti sa vyšantia na detských ihriskách s domčekom so šmykľavkou, sieťou na šplhanie aj s malou horolezeckou stenou. Nechýbajú ani hojdačky, kolotoč, hojdacie zvieratká a veľká šesťmiestna detská trampolína.

Mimo letnej sezóny je náš maskot Flippy spolu s animačným programom pripravený na zábavu počas víkendov. Rovnako starí rodičia ocenia aj dva plne vybavené detské kútiky, v ktorých sa vnúčatá zabavia dosýta.

Už si nemusíte lámať hlavu s výberom darčeka pre rodičov na Vianoce. Všetko vybavíte jednoducho online a darujete úprimnú radosť z nezabudnuteľných zážitkov. Tie s nami ostávajú na celý život, a sú na nezaplatenie.