Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás
Image Alt
  /  Wellness   /  Ako stráviť týždeň plný aktivít vo Wellness Hoteli Patince

Ako stráviť týždeň plný aktivít vo Wellness Hoteli Patince

U nás sa nestihnete nudiť. Wellness Hotel Patince**** je rezort s množstvom možností, ako tráviť čas počas pobytu – či už aktívne alebo relaxačne, s malými aj väčšími deťmi.

Pripravili sme pre vás návrh, ako u nás stráviť celý týždeň, aby ste toho zažili čo najviac. Množstvo z ponúkaných aktivít je už zahrnutých ako bonusy v rámci letného pobytu podľa toho, na koľko dní k nám prídete. Čo všetko sa u nás dá robiť?

Prvý deň

Nástup na pobyt je možný od 16:00. Na recepcii vybavíte všetky náležitosti ohľadom vášho pobytu. V prvý deň odporúčame rovno si objednať masáže a procedúry. Vždy ich treba rezervovať vopred a takto budete mať istotu, že ich počas pobytu stihnete.

Každý piatok si tiež môžete ako večeru vychutnať špeciality z grilu, ktoré podávame na našej letnej terase.

Druhý deň

Deti poteší, že počas letných prázdnin môžu každý deň zažiť raňajky s Flippym. Flippy chodí raňajkovať o 9:00, ale raňajky v našej reštaurácii podávame od 7:30 do 10:00. Najedia sa ranné vtáčatá aj tí, čo si radi pospia.

Svoju pravidelnú šálku kávy si doprajte aj na dovolenke. Spolu s domácim koláčikom vám ju pripravíme v Lobby bare, ktorý nájdete pri recepcii. Deti sa zatiaľ zahrajú vo vedľajšom detskom kútiku alebo sa môžu zabaviť pri aktivitách denného animačného programu. Dajú si zapliesť farebné vrkôčiky, pomaľovať tvár alebo sa zapoja do turnaja v pieskovom futbale?

Na obed v reštaurácii ponúkame denné menu a využiť môžete aj menu v Grill bare priamo pri vonkajších bazénoch. Poteší vás to hlavne v prípade, že sa vaše deti nebudú chcieť rozlúčiť s hrou v jednom z 10 bazénov s termálnou vodou a 4 toboganov, ktoré sú k dispozícii pre hostí nášho hotela.

 

Deti sa vybláznia na toboganoch

 

Poobede sa vyberte na vyhliadkovú plavbu po Dunaji našou výletnou loďou. Plavby začínajú v prístave Patince každý pondelok, stredu a sobotu od 14:00. Nezabudnite sa prihlásiť na recepcii hotela, kde sa dozviete viac informácií.

Každý prázdninový deň deti čaká aj večera s Flippym, ktorá začína o 18:30. Na večeru však môžete prísť kedykoľvek medzi 17:30 a 21:00.

Tretí deň

Každú sobotu a nedeľu môžete začať deň ranným plávaním v bazénovom svete, ktoré začína už od 7:00.

Po raňajkách si môžete krv rozprúdiť aj prechádzkou s palicami na nordic walking. Tie vám požičiame na našej recepcii, kde si tiež viete požičať bicykle pre deti aj dospelých. Zájsť môžete napríklad do prístavu, kde sa osviežite v Marina bare. V prípade priaznivého počasia je otvorený denne od 10:00 do 18:00.

Naše vonkajšie bazény a ich okolie sú ako stvorené na detské šantenie. Toto leto tam na deti čakajú nové detské ihriská s preliezkami, hojdačkami či šmýkačkami, ako aj veľká trampolína.

 

Nová 6-miestna trampolína pre deti

 

Vyskákať sa môžete aj vo vode, pretože každý deň cvičíme aquagym zostavy. Zapojte sa o 16.00 v bazénovom svete.

Večer sa zabavíte v Bowling bare, otvorenom od 17:00, kde sa dá zahrať bowling, šípky, stolný futbal alebo biliard. A keď si to natrénujete, neváhajte sa zapojiť do jedného z turnajov, ktoré organizujeme v rámci animačného programu.

Štvrtý deň

Vedeli ste, že popri Patinciach vedie Dunajská cyklotrasa Eurovelo 6? Spoznajte aspoň kúsok z tej dlhej európskej trasy a objavte zaujímavosti v okolitých obciach. Inšpirujte sa našimi tipmi na cyklistické výlety. Ak nemáte vlastné bicykle, radi vám ich požičiame. Informujte sa na našej recepcii.

 

Bicykle si môžete požičať na recepcii hotela

 

Po športovom výkone vám určite dobre padne oddych v bazénoch a wellness. Vopred si objednajte príjemnú masáž, skrášľujúcu masku alebo ďalšiu z našich kozmetických procedúr.

Deň plný zážitkov môžete s deťmi zakončiť s naším večerným animačným programom. O 19:30 býva na programe napríklad vedomostný kvíz, premietanie rozprávky alebo minidisco.

Piaty deň

Ak máte chuť spoznávať slovenské mestá, vyberte sa do Komárna. V tomto malom meste na juhu Slovenska sa toho skrýva viac než dosť. Môžete v ňom navštíviť až dve pevnosti alebo obdivovať unikátne Nádvorie Európy, na ktorom sú budovy inšpirované architektúrou rôznych oblastí nášho svetadielu. Pozrite si aj ďalšie tipy na výlety v okolí Patiniec.

 

Po výlete si oddýchnite v bazénovom a saunovom svete. Vyskúšajte rôzne druhy sáun, ako napríklad fínsku, švédsku či infrasaunu. Prečítajte si o zásadách správneho saunovania.

Šiesty deň

Minigolf zbožňujú malí aj veľkí. Zahrajte si ho u nás alebo si vyberte inú z mnohých športových aktivít. Potom si požičajte vodný bicykel a povozte sa po jazere pri našom hoteli. Na jazere tiež môžete chytať ryby. Náčinie na rybolov vám požičiame na recepcii. Keď sme pri rybách, videli ste už naše sumce africké, ktoré plávajú v jazierku pri termálnom prameni? Najmä ich kŕmenie je veľkým zážitkom nielen pre deti. Pozrieť si ho môžete v sobotu a v nedeľu o 11:00.

Počas pobytu si určite nenechajte ujsť relax na masáži. V našom wellness ponúkame nielen široký výber klasických masáží, ale aj tie thajské. Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky o masážach a objednajte si termín na vybranú masáž vopred.

Siedmy deň

Odubytovanie v posledný deň pobytu je do 11:00, ale to ešte pohodlne stihnete raňajky a kávičku, možno dokonca aj ranné plávanie.

Inšpirujte sa naším návrhom programu, ako využiť týždeň naplno. Zorganizujte si aktivity podľa vašej chuti a aktuálneho animačného programu. Alebo si skrátka len vyložte nohy a celý čas si užívajte slniečko pri bazéne s obsluhou z Grill baru až k vášmu ležadlu. Vo Wellness Hoteli Patince**** si každý nájde to svoje. Tešíme sa na vašu návštevu!