Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Tesco Clubcard – 1+1

  /  Tesco Clubcard – 1+1

AKCIA PRE ČLENOV TESCO CLUBCARD

  • Najvernejším členom Tesco Clubcard je od 15.3.2023 zasielaný kupón na zľavu akcie 1+1 vstup zdarma do Aquaparku AquaCity Poprad, Thermal parku Wellness Hotela Patince alebo Holidaypark Kováčová. Akcia je platná do 31.8.2023.
  • Pre získanie zľavy je nutné preukázať sa kupónom ktorý vám bol doručený poštou alebo sa preukázať akciovým kupónom vo vašej mobilnej aplikácii Tesco Clubcard, spolu s vašou Tesco Clubcard kartou. Zľavu je možné poskytnúť len jednorazovo a nie je možné ju kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.

1+1 ZĽAVA NA VSTUPY DO BAZÉNOVÉHO A SAUNOVÉHO SVETA  – Wellness Hotel Patince****  (Kupón je platný až pre maximálne 2 osoby)

  • Celodenný vstup do Thermal parku / vnútorného bazénového sveta – Vstup do všetkých vnútorných termálnych bazénov: veľký relaxačný bazén, kľudový bazén, vírivka, detský vnútorný bazén s toboganom.
    Pôvodná cena – 22 € celodenný vstup do bazénového sveta
  • Celodenný vstup do Thermal parku a Wellness centra / bazénový + saunový svet – Vstup do vnútorného bazénového sveta – celodenný a jednorazový vstup do saunového sveta. Vstup do všetkých vnútorných termálnych bazénov: veľký relaxačný bazén, vírivka, detský vnútorný bazén s toboganom. Vstup do saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná sauna a infrasauna, oddychová miestnosť, vírivka a ochladzovací bazén.
    Pôvodná cena – 25 € celodenný vstup do bazénového sveta

Akcia je platná do 31.8.2023.

Podmienky pre uplatnenie zľavy: Zmena cien vyhradená. Kupón nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami. Počet kupónov na daný termín z dôvodu kapacity je obmedzený.

VZOR KUPÓNU