Rezervácia izieb
           
Kontakt
Stará Lesná 153, 059 60 Stará Lesná
recepcia@hotelhills.sk
+421 910 802 309, +421 918 338 333
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

Tesco Clubcard – akciový kupón 1+1

  /  Tesco Clubcard – akciový kupón 1+1

AKCIA PRE ČLENOV TESCO CLUBCARD

  • Najvernejším členom Tesco Clubcard je od 4.3.2024 zasielaný kupón na zľavu akcie 1+1 vstup zdarma do Aquaparku AquaCity Poprad, Thermal parku Wellness Hotela Patince alebo Holidaypark Kováčová. Akcia je platná do 30.6.2024.
  • Pre získanie zľavy je nutné preukázať sa kupónom ktorý vám bol doručený poštou alebo sa preukázať akciovým kupónom vo vašej mobilnej aplikácii Tesco Clubcard, spolu s vašou Tesco Clubcard kartou. Zľavu je možné poskytnúť len jednorazovo a nie je možné ju kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.

1+1 ZĽAVA NA VSTUPY DO THERMAL PARKU A WELLNESS CENTRA  – Wellness Hotel Patince****  

  • Celodenný vstup do Thermal parku / vnútorného bazénového sveta – Vstup do všetkých vnútorných termálnych bazénov: veľký relaxačný bazén, oddychový bazén, vírivka, detský vnútorný bazén s toboganom, detský kútik Flippy kids park.
    Cena pre 1 osobu – 18 € celodenný vstup 
  • Celodenný vstup do Thermal parku a Wellness centra / Vstup do všetkých vnútorných termálnych bazénov: veľký relaxačný bazén, oddychový bazén, vírivka, detský vnútorný bazén s toboganom, detský kútik Flippy kids park. Vstup do saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná sauna a infrasauna, oddychová miestnosť, vírivka a ochladzovací bazén.
    Cena pre 1 osobu – 25 € celodenný vstup 

Akcia je platná do 30.6.2024.

Podmienky pre uplatnenie zľavy: Zmena cien vyhradená. Kupón nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.

VZOR KUPÓNU